کد خبر: 647921
|
۱۴۰۲/۱۰/۲۱ ۱۲:۲۰:۵۹
| |

گلایه سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان از رئیسی: بد است هر رئیس‌جمهوری پس از انتخابات بگوید افتخار می‌کنم حزبی نیستم

سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان گفت: باید این مذموم شمرده شود که هر رئیس‌جمهوری پس از انتخابات بگوید که من افتخار می‌کنم که حزبی نیستم.

گلایه سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان از رئیسی: بد است هر رئیس‌جمهوری پس از انتخابات بگوید افتخار می‌کنم حزبی نیستم
کد خبر: 647921
|
۱۴۰۲/۱۰/۲۱ ۱۲:۲۰:۵۹

منوچهر متکی، سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان گفت: رهبر انقلاب قریب به ۲۰ سال پیش در کرمانشاه از ظرفیت نظام برای شکل‌گیری ساختارهای مختلف برای کشورداری گفتند اما با این حال احزاب از اینکه دولت‌ها به شکل سیستمی و چارچوب مند توجهی به تحزب ندارند گلایه مند هستند؛ باید این مذموم شمرده شود که هر رئیس جمهوری پس از انتخابات بگوید که من افتخار می‌کنم که حزبی نیستم.

به گزارش تسنیم، سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان با تاکید بر اهمیت انتخابات پیش روی مجلس گفت: ما در شرایطی هستیم که دشمن با دهان باز و دریده خود چشم به انتخابات دوخته و همه معاندین قسم خورده برای این انتخابات طمع کردند؛ ما باید به عنوان مجموعه احزاب به تکلیف خود عمل کنیم و گرای مشخص و روشنی به دشمنان بدهیم. همچنین باید به این نکته توجه کنیم که مردم براساس رضایتی که از شرایط کشور دارند پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند و دولت نسبت به این مسئله وظیفه دارد که به رفع مشکلات مردم بویژه مشکلات اقتصادی و معیشتی آنها توجه ویژه‌ای داشته باشند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
 • ناشناس ارسالی در
  پنجشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۲

  یکی نیست به این آقایون بگه مشکل اصلی مردم نیستندبلکه خودشونندکه بابی کفایتی مملکتونابودکردندبایدبدونندمردم همیشه امتحانشونوپس دادنندولی ازاینان بی مهری زیادی دیدنندکه هرگزفراموش نشدنیه...

 • یزدی ارسالی در
  پنجشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۲

  آمار دروغ و سکوت بهتر عمل می‌کند، مردم اینقدر راضی‌اند که نمی‌دانند با این ماشین بنز چطور اینقدر گوشت ببرند منزل متری ۳۰۰م

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  خواندنی ها