کد خبر: 647418
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۷ ۱۰:۰۳:۴۷
| |

رئیس حوزه‌های علمیه:

هر اقدامی برای افزایش مشارکت عبادت است

رئیس حوزه های علمیه سراسر کشور گفت: انشاالله مشارکت باید به بالای ۵۰ درصد برسد و هر اقدامی برای افزایش مشارکت صورت بگیرد یک عبادت است.

هر اقدامی برای افزایش مشارکت عبادت است
کد خبر: 647418
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۷ ۱۰:۰۳:۴۷

اعضای ستاد انتخابات شورای ائتلاف تهران با آیت‌الله اعرافی رئیس حوزه‌های علمیه سراسر کشور و نماینده مجلس خبرگان رهبری و عضو شورای نگهبان دیدار کردند.

به گزارش مهر، در ابتدای این جلسه سید امید میرغضنفری رئیس ستاد انتخابات شورای ائتلاف تهران گزارشی از فعالیت‌های شورای ائتلاف در مناطق ۲۲ گانه تهران ارائه و برنامه‌های ستاد انتخابات شورای ائتلاف را برای پر شور کردن انتخابات پیش رو مطرح کرد.

در ادامه جلسه آیت الله اعرافی با تشکر از فعالیت‌هایی که منجر به پر شور شدن انتخابات می‌شود خاطرنشان کرد: یکی از وظایف مهم نیروهای انقلابی در انتخابات پیش رو کمک به افزایش مشارکت در انتخابات و ایجاد امید آفرینی در جامعه برای انتخابات یازدهم اسفندماه است.

وی در ادامه گفت: در ماه‌های آینده ابتدا راهپیمایی ۲۲ بهمن و بعد هم دو انتخابات بسیار استراتژیک را در پیش داریم و باید بتوانیم در همه این بزنگاه‌ها نقش راهبردی ایفا کنیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نهضتی که امام خمینی (ره) از سال‌ها قبل از انقلاب آغاز کرده خاطرنشان کرد: سال ۱۴۰۲ شصتمین سال آغاز نهضت امام خمینی است و لازم است مجدداً به هزاران پیشرفتی که پس از انقلاب اسلامی داشته ایم توجه کنیم اما در عین حال یکی از وظایفی که بعضاً در آن کوتاهی‌هایی صورت گرفته این است که به نسل جدید نتوانسته ایم شیرینی و اصالت گفتمان انقلاب اسلامی را بچشانیم.

وی در ادامه گفت: یکی از وظایف تشکل‌های سیاسی پیاده کردن و ارائه دادن این مسائل و گفتمان‌ها و حرکت‌ها بین جوانان و دانشجویان است و باید این کار به صورت خیلی قوی صورت بپذیرد.

آیت الله اعرافی در ادامه گفت: همه این پیشرفت‌ها و راهبرد مقاومتی که امروز در کل منطقه و جهان پدیدار گشته و خود را وامدار انقلاب اسلامی می‌داند وظایف ما را در ایران سنگین کرده و نسل امروز از ما سوال‌هایی دارد که خیلی از آنها درست است.

وی افزود: ما در حال حاضر باید ابتدا مشارکت را بالا برده و بعد کارآمدی را افزایش بدهیم، مجلس هر چه قوی‌تر و با رأی بیشتر باشد تأثیر گذارتر است و البته خبرگان هم مهم است و جایگاه خاص خودش را دارد.

آیت الله اعرافی در پایان ضمن تشکر از تلاش‌های شورای ائتلاف و اعضای آن برای پر شور شدن انتخابات گفت: انشاالله مشارکت باید به بالای ۵۰ درصد برسد و هر اقدامی برای افزایش مشارکت صورت بگیرد یک عبادت است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
 • ناشناس ارسالی در
  یکشنبه ۱۷ دی ۱۴۰۲

  چشم حاج آقا . حرفتون بجا .اما اگر عدالت در کشور بالا بره مشارکت بصورت اتوماتیک وار افزایش می یابد .این دو تا رابطه مستقیم دارن

 • مهدی ارسالی در
  یکشنبه ۱۷ دی ۱۴۰۲

  مجلس انقلابی چه کرد؟ در چای دبش 3 میلیارد دلاری رئیس جمهور را استیضاح کرد یا در دزدی 90 هزار میلیاردی ذوب آهن برای بهتر شدن کیفیت خودرو چه کرد به غیر از گرفتن ماشین شاسی بلند برای خودش حقوق مردم اضافه شد با حقوق نجومی خودشان در 6 ماه 800 میلیون وام گرفتن وقتی برای رسیدگی به مشکلات مردم باقی نمی گذارد.
  این بار فریب وعده دروغ و آینده خوب را نمی خوریم
  هروقت مشکلات کشور درست شد رای می دهیم اول شما کار انجام دهید بعد ما رای می دهیم

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  خواندنی ها