کد خبر: 646985
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۳ ۱۲:۲۶:۰۷
| |

حمله دوباره احمد خاتمی به روحانی؛ کسانی که می‌گویند رای ندادن هم نوعی رای دادن است حرف بایدن را می‌گویند

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: امروز کسانی که می‌گویند رای ندادن هم نوعی رای دادن است حرف بایدن را می‌گویند، همانطور که ۸۸ را مردم ناکام گذاشتند، این توطئه هم با هوشیاری و حضور مردم که همواره پشت انقلاب بودند ناکام خواهد ماند.

حمله دوباره احمد خاتمی به روحانی؛ کسانی که می‌گویند رای ندادن هم نوعی رای دادن است حرف بایدن را می‌گویند
کد خبر: 646985
|
۱۴۰۲/۱۰/۱۳ ۱۲:۲۶:۰۷

سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) ولایتمداری را از جمله درس‌های زندگی پربرکت این حضرت عنوان کرد و اظهار داشت: این حمایت چه در زمان پیامبر (ص) و چه در دوران امیرالمومنین (ع) در دفاع از، ولی بود نه حمایت از پدر و همسر که این درسی بزرگ برای مردم در ولایتمداری و دفاع از ولایت است.

به گزارش تسنیم، سیداحمد خاتمی با اشاره به ایراد خطبه‌های روشنگرانه آن حضرت در دفاع از ولایت گفت: برخی شعار ولایت می‌دهند، ولی در بزنگاه‌ها همراه ولایت نیستند درحالیکه در فتنه ها، در بزنگاه‌ها و برهه‌های حساس کشور بیش از هرچیز به عمار‌ها و روشنگری‌های دلسوزان و خواص نیاز دارد.

عضو شورای نگهبان با اشاره به دسیسه‌های دشمن گفت: نقشه این روز‌های دشمن کم رونق کردن انتخابات پیش رو و زیر سوال بردن مشروعیت نظام است و برای این موضوع ماه‌ها است که با برنامه ریزی تلاش می‌کند تا از این طریق به این کشور و نظام آسیب وارد کند.

وی افزود: دشمنان می‌خواهند انتخابات رفراندومی علیه نظام باشد و پروژه فتنه مهسا امینی را با این عمل تکمیل کنند، این درحالیست کهاز اول انقلاب تاکنون نظام با توطئه‌های مختلفی مواجه بود.

خاتمی خاطرنشان کرد: امروز کسانی که می‌گویند رای ندادن هم نوعی رای دادن است حرف بایدن را می‌گویند، همانطور که فتنه ۸۸ را مردم ناکام گذاشتند، این توطئه هم با هوشیاری و حضور مردم که همواره پشت انقلاب بودند ناکام خواهد ماند.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به انتقادات غیرمنصفانه شورای نگهبان بخصوص در ایام منتهی به برگزاری انتخابات‌های گوناگون خاطرنشان کرد: آنچه شورای نگهبان عمل می‌کند راهبرد مقام معظم رهبری و حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها