کد خبر: 646476
|
۱۴۰۲/۱۰/۰۹ ۲۱:۵۰:۵۰
| |

غلامعلی حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب:

شورای نگهبان سخت‌گیری بیش از حد کند، مردم خوششان نمی‌آید روی مشارکت اثر می‌گذارد

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب امشب در برنامه صف اول در بخشی از سخنان خود درباره مشارکت در انتخابات گفت: اگر شورای نگهبان سخت گیری بیش از حد کند، مردم خوششان نمی آید.

شورای نگهبان سخت‌گیری بیش از حد کند، مردم خوششان نمی‌آید روی مشارکت اثر می‌گذارد
کد خبر: 646476
|
۱۴۰۲/۱۰/۰۹ ۲۱:۵۰:۵۰

غلامعلی حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب  امشب در برنامه صف اول در بخشی از سخنان خود درباره مشارکت در انتخابات گفت: اگر شورای نگهبان سخت گیری بیش از حد کند، مردم خوششان نمی آید.

به گزارش انتخاب، غلامعلی حداد عادل  گفت: یکی از وظایف دشمن در فضای مجازی این است که هیچ چیز مثبتی در این مملکت دیده نشود، که مردم همه را دزد و خائن بدانند و ناامیدی ایجاد شود، یکی هم ناآگاهی است که مردم به اهمییت انتخابات و تأثیر حضورشان توجه نداشته باشند.

وی افزود:‌ یکی از عوامل موثر در مشارکت در انتخابات طرز تصمیم گیری شورای نگهبان است، اگر شورای نگهبان سخت‌گیری بیش از حد، فراتر از قانون یا سلیقه‌ای کند بر روی مشارکت اثر میگذارد. مردم خوششان نمی آید اگر شورای نگهبان سخت گیری بیش از حد کند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از عوامل افزایش مشارکت در انتخابات این است که کسانی تسلیم نتیجه انتخابات نشوند. هر وقت انتخابات به نفع آنها بود بگویند انتخابات سالم است، هر موقع به ضرر آنها بگویند تقلب شده است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
  • ناشناس ارسالی در
    شنبه ۹ دی ۱۴۰۲

    غلامعلی کجایی منقل خاموش شد باز ولت کردم رفتی سراغ سایت ومصاحبه

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها