کد خبر: 646405
|
۱۴۰۲/۱۰/۰۹ ۱۱:۱۳:۱۱
| |

سردار شریف سخنگوی سپاه:

توده مردم ایران پشتیبان نظام و انقلاب هستند؛ نشان داده‌اند هر کجا نیاز باشد در صحنه هستند/ ‌انتخابات برای مردمان ایران فصل شادابی و نشاط است

سخنگوی سپاه گفت: توده مردم ایران به فرهنگ اسلامی اعتقاد دارند و پشتیبان نظام و انقلاب هستند و همواره نشان داده‌اند هر کجا نیاز باشد در صحنه هستند در ۹ دی یک اعلام از رهبر انقلاب برای حضور مردم کافی بود هیچکس هیچ جریان سیاسی به جز مردم نمی‌تواند مدعی آن حضور گسترده شود.

توده مردم ایران پشتیبان نظام و انقلاب هستند؛ نشان داده‌اند هر کجا نیاز باشد در صحنه هستند/ ‌انتخابات برای مردمان ایران فصل شادابی و نشاط است
کد خبر: 646405
|
۱۴۰۲/۱۰/۰۹ ۱۱:۱۳:۱۱

سردار رمضان شریف، در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی با تاکید بر اینکه مردم هرمزگان همواره از جمله در ۹ دی وفاداری خود را به انقلاب اسلامی نشان داده‌اند اظهار داشت: هر وقت انقلاب اسلامی در آستانه یک رخداد بزرگ قرار می گیرد دشمنان تلاش می‌کنند لذت و شادابی آن رخداد را به کام ملت تلخ کنند، یکی از مناسباتی که در تمام دنیا شادی آفرین است فصل انتخابات است.

به گزارش تسنیم بخش هایی از اظهارات سردار شریف را را در ادامه می خوانید:

 

 • این فصل انتخابات برای مردمان کشور که قانون گذاران و مجریان اصلی کشور را برای رسیدن به آرمان‌ها و اهداف متعالی انتخاب می‌کنند فصل شادابی و نشاط است مردم با حضور خود با زبان رای و حضور گسترده در پای صندوق های رای بر تمایلات خود مبنی بر یک جریان سیاسی صحه می‌گذارند و زاویه خود را با برخی گرایش های سیاسی نشان می‌دهند.
 • در همه جای دنیا از جمله ایران اسلامی پس از انتخابات به ویژه انتخابات ریاست جمهوری یک نفر رای می آورد، کسانی که با اصول اولیه انتخابات آشنا هستند می‌دانند این اتفاق یک برنده دارد اما دشمنان تلاش دارند در انتخابات مختلف از جمله ریاست جمهوری به گونه‌ای عملیات روانی بکنند که آن را تبدیل به مناقشه بکنند.
 • دشمنان انقلاب اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون در تمام انتخابات این توطئه را دنبال کردند اما در سال ۸۸ شدیدتر این مسئله دنبال شد و یک فتنه عظیم به راه انداختند به نحوی که بسیاری از افرادی که دل در گرو انقلاب داشتند هم دچار سردرگمی شدند.
 • این فتنه پس از انتخابات ریاست جمهوری، ۸ ماه طول کشید این ۸ ماه پر از خسارت و دغدغه برای ایران عزیز و شادی دشمن بود، جنگ تحمیلی ۸ سال طول کشید اما خاکریز ما مشخص بود اما در جریان ۸۸ این مشکل وجود داشت اما پس از ۸ ماه صبر و تحمل و خویشتنداری با درایت مقام معظم رهبری سره از ناسره مشخص شد.
 • این ۸ ماه بسیار خسارت آفرین بود اما منجر به شکل گیری بصیرت ماندگار شد از این جهت ۹ دی را گرامی میداریم که یک بار دیگر مردم پیوند خود را با انقلاب و رهبر معظم انقلاب را نشان دادند.
 • توده مردم ایران به فرهنگ اسلامی اعتقاد دارند و پشتیبان نظام و انقلاب هستند و همواره نشان داده‌اند هر کجا نیاز باشد در صحنه هستند در ۹ دی یک اعلام از رهبر انقلاب برای حضور مردم کافی بود هیچکس هیچ جریان سیاسی به جز مردم نمی‌تواند مدعی آن حضور گسترده شود.
 • هرچند جریان رسانه‌ای دشمن به طور حساب شده تلاش دارد بین مردم و مسئولان فاصله بیندازد اما مردم ما هوشیار، وفادار به انقلاب و وظیفه شناس هستند، مردم نشان دادند خادم را از خائن خوب تشخیص می‌دهند هر چند که جریان رسانه‌ای قدرتمندی جریان خائن را تقویت کند.
 • هر چه رسانه‌های دشمن علیه حاج قاسم سلیمانی جو سازی کردند اما مردم در تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی به خوبی نشان دادند که قدر تلاش‌های آن شهید گرانقدر و سرباز انقلاب را می‌دانند و خدمات آن سردار را ارج نهاده و شاهد تشییع باشکوه پیکر مطهر حاج قاسم بودیم هنوز هم بعد از چهار سال هر روز ملت به اهداف حاج قاسم و به عظمتی که برای اسلام حلق کرد بیشتر پی می‌برند.
 • امروزه جبهه مقاومت با تبعیت از آرمان‌های حاج قاسم عرصه را بر رژیم صهیونیستی تنگ و ابهت نظامی آنها را خدشه دار کرده و به همه مردم دنیا وحشی گری این رژیم اثبات شده است، رژیم صهیونیستی در صحنه اطلاعاتی و نظامی و افکار عمومی شکست خوردند و قدرتمندترین رسانه‌ها هم نتوانستند یک اجتماع کوچک برای حمایت از رژیم صهیونیستی تدارک ببینند حال آنکه تمام دنیا برای فلسطین و مظلومیت مردم این کشور اجتماعات باشکوه برگزار کردند.
 • چند دهه طول کشید دنیا به تدبیر امام راحل پی ببرد که اسرائیل غده سرطانی است رهبری معظم انقلاب بارها فرمودند که فلسطین مسئله اصلی امت اسلام است این رژیم دشمن انسانیت و اخلاق هستند و مردم محاصره شده را هر روز بمباران می‌کنند اما مردمان فلسطین و جبهه مقاومت و حماس با ایمان و صبور هستند.
 • هر چند دشمن درس نمی‌گیرد اما از اول انقلاب تاکنون در عرصه‌های مختلف مردم پشتیبان نظام و رهبری بودند و فتنه‌ها را به اتمام رساند از جمله در ۸۸ که جریان فتنه آشوب کردند اما ملت با صلابت و هوشمندی به برکت وجود فرهنگ اهل بیت و رهبر حکیم انقلاب این فتنه را پشت سر گذاشت.
 • باطل‌السحر توطئه دشمنان حضور با بصیرت مردم در همه صحنه‌ها بوده و هست یکی از این صحنه‌ها که دشمن همیشه به آن ورود کرده و به دنبال توطئه است بحث انتخابات است که این مسئله هم در انتخابات پیش‌رو با حضور حماسی مردم رنگ خواهد باخت.
 • از اول سال تاکنون بارها رهبری در زمینه انتخابات تدابیری را گوشزد فرمودند که ملت آن را نصب العین خود قرار می‌دهد هر چقدر مشارکت بیشتر باشد وحدت ما را بیشتر نشان می‌دهد و امنیت کشور را بالا می برد و کسانی که تصور می‌کنند فاصله بین مردم و مسئولان افتاده است مایوس می‌شوند.
 • دشمنان به صندوق های رای نگاه می‌کنند حضور حماسی و باشکوه موجب کاهش مشکلات و ضعف دشمن خواهد شد و اگر خدای نکرده کم رنگ باشد زمینه عملیات روانی دشمن علیه کشور فراهم می‌شود.
 • دشمن از ابتدای انقلاب تاکنون یک دستور کار ویژه دارد همواره نارسایی و کمبود ها را برجسته می کند و اقدامات انجام شده را نادیده می‌گیرد یک فساد یک نفر را برجسته می‌کند در حالی که ما هزاران مدیر پاکدست داریم اما دشمن همان فساد را به عنوان یک بستر عملیات روانی مورد استفاده قرار می‌دهد
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  خواندنی ها