کد خبر: 642673
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۸ ۰۷:۵۰:۰۰
| |

جلیل رحیمی جهان ابادی عضو کمیسیون امنیت ملی:

برای انتخاب رئیسی تلاش کردم آرای اهل سنت را پای کار آوردم؛ همان زمان اعتقاد خود به نظام را نشان دادیم

نماینده ردصلاحیت شده اهل سنت می‌گوید: جالب است که بنده در انتخاب رئیسی همه تلاش خود را کردم به این ترتیب که آرای اهل سنت را پای کار رئیسی آوردم، حمایت کردم و در نتیجه این حمایت‌ها بدترین تخریب‌ها را در فضای جامعه تحمل کردم.

برای انتخاب رئیسی تلاش کردم آرای اهل سنت را پای کار آوردم؛ همان زمان اعتقاد خود به نظام را نشان دادیم
کد خبر: 642673
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۸ ۰۷:۵۰:۰۰

جلیل رحیمی جهان‌آبادی، نماینده تربت جام در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به رد صلاحیت‌ها توسط هیأت اجرایی گفت: با توجه به رفتاری که فرماندار در حوزه اجرایی بنده نشان داد، باور بنده بر این است که استانداری و مجموعه دولت برای حذف منتقدین فشار می‌آورند.

به گزارش خبرآنلاین بخش هایی از گفت و گوی جهان آبادی را در ادامه می خوانید:

 

  • جالب است که بنده در انتخاب رئیسی همه تلاش خود را کردم به این ترتیب که آرای اهل سنت را پای کار رئیسی آوردم، حمایت کردم و در نتیجه این حمایت‌ها بدترین تخریب‌ها را در فضای جامعه تحمل کردم چرا که معتقد بودن اهل سنت نباید از حاکمیت و صندوق رأی دور شود و این اتفاق به جامعه آسیب وارد می‌کند در نهایت به این ترتیب بخشی از جامعه که به هر دلیلی دلخور است، با انتخابات قهر کند.
  • بنده زمان انتخاب رئیسی تلاش کردم و برادری خود و اعتقاد خود به نظام را نشان دادیم، از طرفی زمانی که بنده هم به عنوان کاندیدا ثبت‌نام کردم، نظام، مشروعیت آن و قانون اساسی که اصل ولایت فقیه در آن درج شده، قبول دارم. وقتی برای انتخابات پیش گام می‌شوم، ثبت نام می‌کنم و در این شرایط می‌خواهم ۱۰۰ هزار نفر را پای صندوق بیاورم یعنی همه این موارد را قبول دارم.
  • نکته جالب این است که در مورد ردصلاحیت بنده نوشتند به اسلام، قانون اساسی، جمهوری اسلامی، ولایت فقیه و در نهایت التزام عملی اعتقاد ندارم. جالب است که بعد از ۸ سال خدمت در مجلس چنین برگه‌ای به عنوان تقدیرنامه دستم دادند. این رفتار خلاف منطق و مصلحت کشور است و به رابطه حاکمیت و مردم آسیب اساسی وارد می‌کند.
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها