کد خبر: 589521
|
۱۴۰۱/۱۰/۱۱ ۱۱:۲۱:۰۰
| |

نصرالله پژمانفر، رئیس کمیسیون اصل نود مجلس:

دشمن توانسته در بخشی از افکار عمومی تسلط پیدا کند

رئیس کمیسیون اصل90 مجلس گفت: امروز مهمترین مسأله، جنگ روایت ها است و دشمن به شکل گسترده روایت های جعلی را مطرح می کند و وقتی گزارش های واقعی ارائه شود می بینیم دشمن توانسته در بخشی از جامعه بر افکار مردم تسلط پیدا کند.

دشمن توانسته در بخشی از افکار عمومی تسلط پیدا کند
کد خبر: 589521
|
۱۴۰۱/۱۰/۱۱ ۱۱:۲۱:۰۰

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر،  رییس کمیسیون اصل نود مجلس در توضیح جلسه صبح امروز کمیسیون اصل نود با حضور وزیر اطلاعات گفت: این جلسه درباره موضوعات مختلفی به ویژه حوادث اخیر کشور و موضوع اختلالات ارزی برگزار شد و نمایندگان نگرانی‌هایی خود را مطرح کردند و وزیر نیز پاسخ داد؛ این جلسات از جلسات تبیینی و نظارتی بود که توسط کمیسیون اصل نود برگزار شد. تلاش داریم اقدامات بازدارنده ای که در کشور در حال انجام است برای نمایندگان تشریح شود.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به این جلسه گفت: امروز مهمترین مسأله، جنگ روایت ها است و دشمن به شکل گسترده روایت های جعلی را مطرح می کند و وقتی گزارش های واقعی ارائه شود می بینیم دشمن توانسته در بخشی از جامعه بر افکار مردم تسلط پیدا کند لذا طبیعتا ما باید بتوانیم اطلاع رسانی بهتری انجام دهیم. از دولت خواسته شد اقداماتی که در بخش های مختلف انجام می شود به ویژه در حوزه های اقتصادی و ارز منعکس شود و ان شاءالله مدیریت رسانه و مدیریت فضای روایت ها را داشته باشیم.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها