کد خبر: 658613
|
۱۴۰۳/۰۲/۰۹ ۰۸:۴۳:۰۴
| |

زوج خلافکار در خواب دستگیر شدند

ماموران پلیس مشهد یک زوج جیب‎‌‌بر و کیف‎‌زن را در خواب سحرگاهی به دام انداختند.

زوج خلافکار در خواب دستگیر شدند
کد خبر: 658613
|
۱۴۰۳/۰۲/۰۹ ۰۸:۴۳:۰۴

ماموران کلانتری بانوان مشهد درحالی یک زوج جیب‎‌‌بر و کیف‎‌زن را در خواب سحرگاهی به دام انداختند که متهم مرد با سپردن قرار وثیقه به دادسرا تا زمان رسیدگی به اتهام مالخری آزاد شده بود.

به گزارش روزنامه خراسان، در پی وقوع چندین فقره جیب‎بری و کیف‎زنی در ورودی مجتمع ها و مراکز تجاری مشهد،شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان سرقت های مذکور در دستور کار نیروهای کلانتری بانوان مشهد قرارگرفت. افسران دایره تجسس با بررسی دوربین های مداربسته  و به کار گیری منابع و مخبران محلی،بالاخره سرنخ هایی از یک زوج سارق به دست آوردند اما مکان اختفای آن ها مشخص نبود. به همین خاطر بانوان پلیس موفق شدند با واکاوی در بانک اطلاعات مجرمان سابقه دار و انجام یکسری فعالیت های اطلاعاتی ، مخفیگاه دزدان را شناسایی کنند.

طولی نکشید که عوامل انتظامی با کسب مجوزهای قضایی و بهره‌گیری از راهنمایی‌های سردار احمد نگهبان(رئیس پلیس مشهد)عملیات سحرگاهی را آغاز کردند و زوج سارق را درحالی به دام انداختند که در خواب ناز بودند.این زوج جیب بر که با دیدن ماموران انتظامی حیرت زده به آنان می نگریستند درحالی به مقر انتظامی انتقال یافتند که در بازرسی از مخفیگاه آنان ،4 دستگاه گوشی تلفن همراه،دو ساعت گران‎قیمت،50 گرم طلا ،اسناد و مهر جعلی و مقادیری مواد مخدر کشف شد.

دو متهم 38 و45 ساله که زیر نظر مستقیم سرهنگ سمیه گلزاری(رئیس کلانتری بانوان)مورد بازجویی‌های فنی قرارگرفته بودند با مشاهده تصاویر دوربین‌های مداربسته به سرقت در اماکن تجاری وشلوغ اعتراف کردند.گزارش روزنامه خراسان حاکی است، درحالی که تاکنون 3تن از مالباختگان، آن‌ها را شناسایی کرده اند بررسی های بیشتر نشان داد:مرد45 ساله به اتهام مالخری دستگیر و با سپردن وثیقه به دادسرا تا زمان رسیدگی به پرونده آزاد شده بود.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها