کد خبر: 657866
|
۱۴۰۳/۰۲/۰۲ ۱۳:۵۸:۴۷
| |

2 سارق با سلاح سرد از 13 نفر زورگیری کردند

متهمان که دارای سوابق متعدد در امر سرقت هستند به 13 فقره سرقت به عنف اعتراف کردند.

2 سارق با سلاح سرد از 13 نفر زورگیری کردند
کد خبر: 657866
|
۱۴۰۳/۰۲/۰۲ ۱۳:۵۸:۴۷

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 2 سارق که از افراد در محدوده حسن‌آباد با تهدید سلاح سرد زورگیری می‌کردند، خبرداد و گفت: متهمان به 13 فقره سرقت به همین شیوه اعتراف کرده‌اند.

به گزارش اعتمادآنلاین، سرهنگ محمد قاسم طرهانی گفت: فروردین ماه در پی شکایت فردی در خصوص سرقت به عنف تلفن همراه در محدوده حسن‌آباد، پیگیری موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار عوامل عملیات کلانتری 176 قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تلاش شبانه‌روزی و اقدامات فنی، سرانجام در یکم اردیبهشت ماه مخفیگاه متهمان را در محدوده حسن‌آباد شناسایی کردند و پس از انجام هماهنگی‌های لازم با مراجع قضائی تیم‌های عملیات کلانتری حسن‌آباد به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی در ادامه گفت: تیم عملیاتی کلانتری 176 روز گذشته با حضور در مخفیگاه سارقان طی یک عملیات منسجم و پلیسی هر 2 متهم را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در تحقیقات انجام شده متهمان که دارای سوابق متعدد در امر سرقت هستند به 13 فقره سرقت به عنف اعتراف کردند که در این خصوص یک شاکی شناسایی و به کلانتری دعوت شده است. متهمان نیز برای کشف جرائم احتمالی بیشتر تحویل پلیس آگاهی شهرستان شدند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها