کد خبر: 656323
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۸ ۲۰:۳۰:۳۴
| |

«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

والیبالیست جوان رقیبش را کشت

مردی جوان که دوست قدیمی‌اش را به خاطر اختلافات شخصی به قتل رسانده است در دادگاه ابراز پشیمانی کرد.

والیبالیست جوان رقیبش را کشت
کد خبر: 656323
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۸ ۲۰:۳۰:۳۴

والیبالیست جوان که پس از یک مسابقه محلی به خانه رقیب رفته و او را با ضربه چاقو کشته ‌است، پای میز محاکمه رفت.

به گزارش اعتمادآنلاین، متهم که مردی جوان است حین مسابقه با مقتول به نام مهرداد درگیر شد و همین مسئله، کینه قدیمی بین آنها را شعله‌ور کرد. او سپس برای تسویه‌حساب مقابل خانه مهرداد رفت و رقیب را با ضربه چاقو کشت.

متهم اصلی پرونده به نام سینا که به همراه 19 هم‌تیمی‌اش در درگیری شرکت داشت، در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت و مدعی شد قصد قتل نداشت.

یک سال قبل خبر درگیری شدیدی به ماموران گزارش شد. هرچند ماموران بلافاصله در محل حاضر شدند اما تا قبل از حضور آنها ضربه‌ای کاری به جوانی به نام مهرداد وارد شده ‌بود. این جوان به بیمارستان منتقل شد، با این حال پزشکان نتوانستند برای او کاری بکنند و جانش را از دست داد.

سینا پس از بازداشت به قتل مهرداد اعتراف کرد و گفت درگیری در زمین بازی باعث عصبانیت او شد.

سینا در اعترافاتش گفت: من و مهرداد از مدتی قبل با هم اختلاف داشتیم، با این حال کاری به کار هم نداشتیم. روز حادثه در زمین بازی مهرداد در تیم حریف بود و حین بازی من را با توپ زد. ضرباتی که به من وارد کرد به بازی مربوط نبود و خیلی شدید بود. خیلی از دستش عصبانی بودم. وقتی بازی تمام شد با هم‌تیمی‌هایم تصمیم گرفتم او را ادب کنم. ما با هم مقابل خانه مهرداد رفتیم و دیدیم او هم با دو دوستش مقابل خانه است. در آنجا درگیری بین ما اتفاق افتاد و من هم مهرداد را زدم.

با توجه به گفته‌های متهم و مدارک موجود در پرونده، کیفرخواست علیه متهم صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

اولیای دم در جلسه رسیدگی، درخواست قصاص کردند و گفتند حاضر به گذشت نیستند.

در ادامه متهم در جایگاه قرار گرفت. او اتهام قتل را قبول کرد و گفت قصدی برای این کار نداشته و خیلی پشیمان است.

سپس هم‌تیمی‌های متهم که با وثیقه آزاد بودند از خود دفاع کردند و گفتند چاقویی نداشتند و ضربه کشنده‌ای به مقتول وارد نکردند.

در پایان هیات قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها