کد خبر: 655582
|
۱۴۰۳/۰۱/۰۹ ۱۴:۱۶:۳۱
| |

دستگیری مردی که حساب بانکی شهروندان را خالی می‌کرد

کلاهبردار حرفه‌ای که با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز اقدام به کلاهبرداری می‌کرد، دستگیر شد.

دستگیری مردی که حساب بانکی شهروندان را خالی می‌کرد
کد خبر: 655582
|
۱۴۰۳/۰۱/۰۹ ۱۴:۱۶:۳۱

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای که با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز اقدام به کلاهبرداری می‌کرد، خبر داد.

به گزارش اعتمادآنلاین، سرهنگ اردشیر نادری گفت: در پی شکایات شهروندان از  کلاهبرداری که مبالغی از کارت عابر بانک آنها برداشت کرده بود، نیروهای پلیس دست به کار شدند.

وی بیان کرد: ماموران در تحقیقات و پی جویی های انتظامی فهمیدند متهم به صورت زنجیره ای اقدام به برداشت مبلغ و خالی کردن حساب کارت های عابر بانک که شهروندان  با استفاده از  دستگاه های خودپرداز می کند. 

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: پس از بررسی فیلم های دوربین های مدار بسته در اطراف دستگاه های عابر بانک ، کلاهبردار شناسایی و دستور دستگیری وی صادر شد.

وی  با اشاره به اینکه متهم در گشت زنی های هدفممند شناسایی و دستگیر شد، اصافه کرد: با  اعتراف متهم به جرم ارتکابی برای تکمیل تحقیقات بیشتر تحویل  پلیس  آگاهی تهران  شد. 

سرهنگ نادری در پایان به مردم به توصیه کرد:  هنگام استفاده از دستگاه های خودپرداز حتما از دریافت کارت عابر بانک از دستگاه خودپرداز مطمئن شده و سپس اقدام به ترک محل کنید و از اعلام رمز کارت عابر بانک به افراد غریبه خودداری کنید. 

 

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها