کد خبر: 646157
|
۱۴۰۲/۱۰/۰۷ ۰۷:۵۲:۲۳
| |

قتل دختر 6 ساله به دست آشنای جنایتکار

کارآگاهان جنایی در تلاش هستند تا قاتل دختر خردسال را که به دست فردی آشنا کشته شده است، شناسایی کنند.

قتل دختر 6 ساله به دست آشنای جنایتکار
کد خبر: 646157
|
۱۴۰۲/۱۰/۰۷ ۰۷:۵۲:۲۳

با گذشت 5ماه از قتل هولناک دختربچه 5/6ساله‌ای به نام نادیا در شهرستان بهارستان، بررسی‌ها نشان می‌دهد که وی احتمالا از سوی فردی آشنا به قتل رسیده است.

به گزارش همشهری، بعدازظهر 9مرداد امسال پلیس شهرستان بهارستان در استان تهران در جریان گم شدن دختربچه 5/6ساله‌ا‌ی به نام نادیا قرار گرفت. پدر نادیا می‌‌گفت: دخترم حوالی ساعت۱۳ و پیش از پهن شدن سفره ناهار، برای شستن دست‌هایش به حیاط خانه رفت که دیگر برنگشت. ما همه جا را  ‌دنبال او گشتیم اما ردی از دخترم به‌دست نیامد و نمی‌دانیم چه بلایی بر سرش آمده است.

با اظهارات این مرد، تحقیقات برای یافتن دختربچه گمشده آغاز شد تا اینکه یک روز بعد جسد بی‌جان و غرق خون او در گودالی در زمین‌های خالی حوالی خانه‌شان پیدا شد. با حضور پلیس در محل حادثه معلوم شد که نادیا همان روزی که گم شده بود، به طرز وحشتناکی به قتل رسیده و قاتل جسدش را به این محل منتقل و در آنجا رها کرده است.

با پیدا شدن جسد دختربچه خردسال، تحقیقات برای شناسایی عامل یا عاملان جنایت آغاز شد. مأموران در بررسی‌های بیشتر متوجه شدند که نادیا هشتمین فرزند یک خانواده 13نفره افغان بود که حدود 6ماه پیش از حادثه از افغانستان به ایران مهاجرت کرده و با اجاره خانه‌ای در شهرستان بهارستان، در آنجا ساکن شده بودند. پدر نادیا به همشهری می‌گوید: ما در خانه‌ای در میمنت‌آباد بهارستان زندگی می‌کنیم. در افغانستان وضعیت‌مان بد شده بود و برای همین به ایران مهاجرت کردیم و من کارگری می‌کردم تا شکم زن و بچه‌هایم را سیر کنم.

او درباره روند رسیدگی به پرونده قتل دخترش می‌گوید: نادیا ظهر نهم مرداد گم شد. ظهر آن روز برای شستن دست‌هایش به حیاط رفته بود تا ناهار بخورد اما دیگر به خانه برنگشت. اولش فکر کردیم شاید به دوشنبه‌بازار رفته باشد چون خواهرش آنجا بود. اما خواهرش که آمد، فهمیدم آنجا نبوده است تا اینکه روز بعد جسدش پیدا شد. به ما گفتند که احتمالا انگیزه قتل دخترم انتقام‌جویی است اما من در 6ماهی که از افغانستان به ایران آمده بودم، با هیچ‌کس اختلاف نداشتم. نه از کسی طلبکار بودم و نه بدهکار. در این ماه‌ها مدام به اداره آگاهی می‌روم و پیگیر پرونده هستم اما هنوز قاتل دخترم پیدا نشده است. با این حال پلیس گفته که سرنخ‌ها نشان می‌دهد که قاتل فردی آشنا است؛ کسی که منطقه محل زندگی ما و خانواده مرا به خوبی می‌شناخته و می‌دانسته که چه زمانی نقشه‌اش را اجرا کند.

به‌گفته پدر نادیا، پلیس به آنها اطمینان داده که همه تلاشش را برای شناسایی و دستگیری قاتل به‌کار گرفته‌است و وی را به دام خواهد انداخت.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
  • ناشناس ارسالی در
    پنجشنبه ۷ دی ۱۴۰۲

    چه مملکتی اینا درست کردنه .کجا زمان شاه اینچیزا بود

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها