کد خبر: 642142
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۴ ۱۱:۰۸:۰۲
| |

زن شیاد از 500 نفر با وعده قرعه‌کشی میلیاردی کلاهبرداری کرد

زن جوان با شیوه برنده شدن جایزه میلیاردی در قرعه‌کشی دست به اعمال مجرمانه زده و اقدام به کلاهبرداری 100 میلیارد ریالی از ۵۰۰ شهروند کرده‌ است.

زن شیاد از 500 نفر با وعده قرعه‌کشی میلیاردی کلاهبرداری کرد
کد خبر: 642142
|
۱۴۰۲/۰۹/۰۴ ۱۱:۰۸:۰۲

زنی که از 500 نفر با وعده برنده شدن در قرعه‌کشی کلاهبرداری کرده است، بعد از دستگیری به جرم خود اعتراف کرد.

به گزارش اعتمادآنلاین، با وقوع کلاهبرداری‌های سریالی از شهروندان تحت عنوان برنده شدن در قرعه‌کشی‌ میلیاردی رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی تحقیقات شبانه روزی را  آغاز کردند و پی بردند،  یک زن جوان با شیوه  برنده شدن جایزه میلیاردی در قرعه‌کشی دست به اعمال مجرمانه زده و اقدام به کلاهبرداری 100 میلیارد ریالی از ۵۰۰ شهروند کرده‌ است.

کارآگاهان در نخستین ‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین و روش‌های علمی هویت متهم را شناسایی و در ادامه با اقدمات اطلاعاتی گسترده مخفیگاه وی را در میدان شوش تهران ردیابی کردند.

کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی در یک عملیات منسجم متهم را دستگیر و برای تحقیقات به اداره چهاردهم پلیس آگاهی منتقل کردند.

متهم در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان با شگرد برنده شدن در قرعه‌کشی میلیاردی از ۵۰۰ فرد در نقاط مختلف تهران اعتراف کرد.

با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها