کد خبر: 655761
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۳ ۱۲:۲۰:۰۰
| |

نتانیاهو:

انتخابات زودهنگام به نفع حماس تمام خواهد شد

نخست‌وزیر اسرائیل درخواست برای برگزاری انتخابات زودهنگام در سرزمین‌های اشغالی را رد کرد و گفت که این انتخابات به تلاش‌های جنگی این رژیم آسیب می‌زند. وی افزود که این انتخابات تنها به نفع حماس خواهد بود.

انتخابات زودهنگام به نفع حماس تمام خواهد شد
کد خبر: 655761
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۳ ۱۲:۲۰:۰۰

بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی باردیگر درخواست برای برگزاری انتخابات زودهنگام در سرزمین‌های اشغالی را رد کرد و گفت که این انتخابات به تلاش‌های جنگی این رژیم آسیب می‌زند.

به گزارش ایلنا از سی‌ان‌ان، وی افزود که این انتخابات تنها به نفع حماس خواهد بود. 

نتانیاهو در یک کنفرانس مطبوعاتی در بیت‌القدس با تکرار برخی ادعاها گفت: «درخواست برای برگزاری انتخابات در حال حاضر، در اوج جنگ، در حالی که تنها یک قدم با پیروزی فاصله داریم، اسرائیل را حداقل برای شش ماه، البته به نظر من، برای هشت ماه فلج خواهد کرد».

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همچنین گفت که انتخابات، مذاکرات جاری برای آزادی گروگان‌ها را از مسیر خود خارج می‌کند.

بر اساس این گزارش، معترضان به سیاست‌های دولت رژیم صهیونیستی روز یکشنبه مقابل کنست تجمع کردند تا خواهان استعفای نتانیاهو و آزادی گروگان‌های حماس شوند.

این دومین روز تظاهرات گسترده ضد دولتی و تازه‌ترین تظاهرات در هفته های اخیر است. هزاران تظاهرکننده روز شنبه نیز به خیابان‌های تل آویو، بیت‌المقدس، قیصریه، راعانا و هرتزلیا آمده بودند.

«یائیر لاپید» رهبر اپوزیسیون و نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در یک سخنرانی رسانه‌ای گفت که انتخابات زودهنگام در زمان جنگ ایده‌آل نیست ولی حیاتی است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها