کد خبر: 665311
|
۱۴۰۳/۰۴/۱۰ ۱۰:۰۰:۵۹
| |

گرم‌ترین شهر کشور کجاست؟

طی فردا و پس فردا اردبیل با کمینه ۹ و ۱۰ درجه سانتیگراد و اهواز با بیشینه ۴۹ دمای درجه سانتیگراد خنک‌ترین و گرمترین مرکز استان‌ها پیش‌بینی می‌شود.

گرم‌ترین شهر کشور کجاست؟
کد خبر: 665311
|
۱۴۰۳/۰۴/۱۰ ۱۰:۰۰:۵۹

صادق ضیائیان، رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعد و برق در نقاط مختلف کشور و وزش باد شدید در جنوب ایران خبر داد.

به گزارش ایسنا، ضیاییان افزود: امروز (۱۰ تیر) در برخی نقاط استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان ،مازندران ، گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز واقع در استان‌های ،زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی اضافه کرد: دوشنبه (۱۱ تیر) در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، سواحل دریای خزر ، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز در بعضی ساعات رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

ضیاییان ادامه داد: سه شنبه و چهارشنبه (۱۳ و ۱۳ تیر) در شمال غرب، نیمه غربی سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و غربی رگبار باران گاهی رعد و برق رخ می‌دهد.

وی افزود: پنجشنبه (۱۴ تیر) در ساعات بعد از ظهر در برخی نقاط شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان ادامه داد: از امروز تا چهارشنبه در ساعات بعد از ظهر در برخی نقاط جنوبی استان سیستان و بلوچستان، ارتفاعات هرمزگان و کرمان در ساعات بعد از ظهر رشد ابر و احتمال رگبار پراکنده وجود دارد.

وی افزود: از امروز تا چهارشنبه در شمال شرق، شرق، جنوب شرق، بخش‌هایی از مرکز کشور، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و از دوشنبه تا چهارشنبه در غرب و جنوب غرب کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید و پدیده گردوخاک و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان ادامه داد: طی امروز و فردا دریای خزر، شرق دریای عمان، خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد شد.

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۱۱ تیر) کمی ابری، تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد ، در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید با حداقل و حداکثر دمای ۲۴ و ۳۵ درجه سانتیگراد و پس فردا (۱۲ تیر ) کمی ابری، تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد ، در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید با کمترین و بیشترین دمای ۲۴ و ۳۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان در پایان اظهارکرد: طی فردا و پس فردا اردبیل با کمینه ۹ و ۱۰ درجه سانتیگراد و اهواز با بیشینه ۴۹ دمای درجه سانتیگراد خنک‌ترین و گرمترین مرکز استان‌ها پیش‌بینی می‌شود.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    خواندنی ها