کد خبر: 655426
|
۱۴۰۳/۰۱/۰۶ ۱۴:۵۰:۰۰
| |

ورود دادستانی به غرق شدن دو مسافر در ساحل بوشهر

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان بوشهر از تشکیل پرونده برای ناخدای قایق بدون مجوز تردد و بازداشت آن در خصوص غرق شدن دو مسافر در ساحل بوشهر خبر داد.

ورود دادستانی به غرق شدن دو مسافر در ساحل بوشهر
کد خبر: 655426
|
۱۴۰۳/۰۱/۰۶ ۱۴:۵۰:۰۰

شهنایی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان بوشهر از تشکیل پرونده برای ناخدای قایق بدون مجوز تردد و بازداشت آن در خصوص غرق شدن دو مسافر در ساحل بوشهر خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهنایی گفت: در روز‌های ابتدایی تعطیلات نوروز متاسفانه شاهد غرق شدن و فوت دو هموطنمان بودیم که به شهر بوشهر سفر کرده و سوار یک قایق جهت تفریح در دریا شده بودند.

وی افزود: ناخدای این قایق بدون اخذ مجوز‌های لازم از دستگاه‌های مربوط، در محلی غیر مجاز و در روزی که دریا بسته بوده و هیچ ترددی توسط هیچ شناوری صورت نمی‌گرفته، اقدام به سوار کردن چهار مسافر که اهل یکی از استان‌های همجوار بودند، می‌کند که با حادثه‌ای که رخ می‌دهد، موجب غرق و فوت شدن دو نفر از این مسافران که خانم بودند می‌شود.

شهنایی تصریح کرد: دادسرای مرکز استان به این موضوع ورود کرده و پرونده قضایی تشکیل و دستورات مقتضی را صادر شده است.

وی با اشاره به اینکه روند تحقیقات در شعبه مربوطه در حال انجام است، گفت: متهم اصلی پرونده که ناخدای قایق است، با دستور قضایی دستگیر و قرار تامین کیفری متناسب صادر و با توجه به عدم ارائه تامین، در بازداشت است.

دادستان مرکز استان بوشهر تصریح کرد:در این خصوص دستگاه‌های متولی هم به جهت ترک فعل و در راستای حقوق عامه شناسایی و به شعبه مربوطه معرفی شده‌اند.

وی پیشگیری از این حوادث را مهم دانست وافزود:در این خصوص به دستگاه‌های متولی امر تذکرات لازم جهت پیشگیری از وقوع حوادث مشابه داده شد.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها