کد خبر: 505482

گزارش بازگشت یک گلر

در شبی که همه نگاه‌ها به تقابل پرسپولیس و استقلال در مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌حذفی دوخته شده بود، در همین دور از رقابت‌ها دو بازی جذاب دیگر برگزار شد.

اعتمادآنلاین| بر این اساس در سیرجان گل‌گهر موفق شد بازی یک‌بر‌صفر باخته را با نتیجه 3بر‌یک از آلومینیوم اراک ببرد و به نیمه‌نهایی برسد.

به گزارش دنیای اقتصاد، در دیگر بازی اما فولاد خوزستان میزبان سپاهان بود که اینجا هم مثل دربی تهران نبرد دو تیم به ضربات پنالتی کشید و اینجا هم مدعی قهرمانی در لیگ، از مسابقات حذفی کنار رفت. در اهواز بازی در طول 120 دقیقه با تساوی یک‌بر یک به پایان رسید. جواد نکونام، سرمربی فولاد در دقیقه 120 محسن فروزان را جانشین احسان مرادیان، دروازه‌بان تیمش کرد. برخی مربیان رسم دارند که برای ضربات پنالتی دروازه‌بان اصلی‌شان را عوض می‌کنند. نکونام هم چنین کرد و از قضا نتیجه گرفت. فروزان با حضور در زمین دو ضربه پنالتی را دفع کرد و باعث صعود فولاد به نیمه‌نهایی شد.

شاهکار این دروازه‌بان روی ضربه محمد محبی بود. او با شیرجه به سمت راست خودش این توپ را دفع کرد، اما داور با این استدلال که دروازه‌بان از خط جلو آمده، پنالتی را تکرار کرد. محبی دوباره به همان سمت زد و فروزان هم دوباره به همان سمت پرید و پنالتی را گرفت. در شرایطی که وحید حیدریه هم یک ضربه را برای فولاد از دست داده بود، کار به تساوی کشیده شد، اما این بار فروزان با دفع پنالتی جلال علی‌محمدی کار را فیصله داد و یکی از باشکوه‌ترین شب‌های عمرش را تجربه کرد. فروزان سه سال پیش به‌خاطر گلی که در بازی تراکتور و سپیدرود دریافت کرد به شدت وارد حاشیه شد، ماه‌ها فرصت حضور در میادین را از دست داد و می‌رفت تا فراموش شود. از آن روز به بعد، این بهترین شب عمر فوتبالی فروزان بوده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی