کد خبر: 502862

فرار رو به جلوی آذری بعد از رفتار آماتورگونه/تاکید روی اشتباه به جای عذرخواهی برای اقدام ناشیانه+تصاویر

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در شرایطی که برای ادعای بدون تحقیق خود باید از هواداران و همچنین جامعه فوتبال عذرخواهی کند، همچنان با فرار رو به جلو خودش را جزو مدیران کاربلد قلمداد می‌کند.

اعتمادآنلاین| یکی از شاخصه‌های مدیریت به خصوص مدیریت ورزشی داشتن اطلاعات کامل از اتفاقات پیرامون یک مجموعه است. بدیهی است یک مدیر برای تصمیم‌گیری‌ها ابتدا باید تحقیقات کند و پس از بررسی همه جوانب اقداماتش را رسانه‌ای کند اما مدیرعامل کنونی باشگاه فولاد که علاقه زیادی به بازی‌های رسانه‌ای دارد یک بار دیگر دچار اشتباه تحقیقاتی و به جای عذر‌خواهی از همه طلبکار شد.

به گزارش فارس، آذری که در سال 97 با ارسال نامه به سازمان لیگ به حضور غیرقانونی عبدالله کریمی در ترکیب فولاد مقابل ذوب‌‌آهن معترض و البته در آن سال دچار اشتباه شده بود دوباره اشتباه خود را در قالب مدیرعامل باشگاه فولاد در اعتراض به حضور کنعانی‌زادگان مقابل پرسپولیس تکرار کرد تا نشان بدهد مدیری عجول و علاقه‌مند به بازی رسانه‌ای است زیرا با یک جست‌وجوی ساده در اینترنت می‌شد فهمید که مدافع پرسپولیس در چه دیدارهایی اخطار گرفته است.

مدیرعامل فولاد البته همه چیز را بعد از این اشتباه به عوامل زیر دست خود از جمله مدیر رسانه‌ و سرپرست و کادر فنی ربط داد اما ای کاش آذری قبل از رسانه‌ای کردن این اعتراض از همکاران خود می‌خواست تحقیقات کاملی از اینکه کنعانی‌زادگان در چه بازی‌هایی کارت زرد گرفته داشته باشند. موضوعی که با یک بررسی ساده امکانپذیر بود.

البته آذری بعد از اعتراض ناشیانه و بدون تحقیق علیه مدافع پرسپولیس در خصوص این اقدامش گفت: ما در این خصوص ادعایی نکردیم که کسی بخواهد تکذیب کند، علاوه بر این موضوع مربوط به شخصیت حقیقی من نیست. این یک نامه در جهت استعلام و درخواست پیگیری بوده که توسط کادر فنی و رسانه تیم به ما اعلام شده است. ما نمی‌توانیم در این خصوص بررسی قطعی داشته باشیم و برای همین به سازمان لیگ رسماً اعلام کردیم تا وضعیت را روشن کنند.

شاید مدیرعامل فولاد که مدعی شده ادعایش حقیقی نیست فراموش کرده ادعای حقوقی‌اش هواداران تیمش را ناخواسته امیدوار و البته سردرگم کرده است. همین اظهارنظر و تحقیق نکردن وی و عواملش باعث دل‌نگرانی هواداران پرسپولیس و البته خوشحالی هواداران تیم‌های رقیبِ پرسپولیس در راه قهرمانی شده است.

اینجا است که مشخص می‌شود مدیرعامل باشگاه فولاد علاقه‌ خاصی به بازی رسانه‌‌ای دارد و شاید این 2 اشتباه در سالهای اخیر باعث شود وی قبل از شتابزدگی در رسانه‌ای کردن موضوعات، ابتدا تحقیقات کامل را انجام داده، نامه را به سازمان لیگ ارسال و بعد از حصول موفقیت، اتفاقات را به رسانه‌ها و افکار عمومی منتقل کند. آذری به جای عذر‌خواهی از هواداران تیمش و افکار عمومی، نه تنها این کار را انجام نمی‌دهد بلکه به واکنش باشگاه پرسپولیس و دفاع این باشگاه از نامه ارسالی فولاد انتقاد کرده و معتقد است بقیه باید ظرفیت اعتراض پذیری خود را بالا ببرند!

در زیر دو نامه ارسالی توسط آذری به سازمان لیگ که هر دو بدون تحقیقات کامل سرانجامی برای مجموعه‌اش نداشته را در زیر ببینید:

نامه

نامه

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی