کد خبر: 525936

گفت‌وگویی متفاوت با مجری و برنامه ساز تلویزیونی

منصور ضابطیان مهمان «رخ به رخ» می‌شود

منصور ضابطیان مجری و برنامه‌ساز تلویزیونی و رادیویی جمعه 19 آذر به استودیوی برنامه «رخ به رخ» می‌آید.

اعتمادآنلاین| منصور ضابطیان نویسنده، مجری و برنامه‌ساز تلویزیونی و رادیویی در تازه‌ترین قسمت از برنامه «رخ به رخ» مقابل امیرعلی دانایی قرار می‌گیرد. ضابطیانِ فعال در قاب تلویزیون، جعبه رادیو و در گذشته مطبوعات؛ "گفت‌و‌گو" را دنیایی با قواعد خاص خود می‌داند؛ از این رو در این قسمت از برنامه «رخ به رخ» شاهد گپ و گفتی متفاوت با حال و هوایی ویژه خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، در «رخ به رخ» از اولین قدم های مهمان به استودیو بدون هیچ دیواری روایت می‌شود و بنا بر شخصیت مهمان و متناسب با سبک زندگی او گفت‌وگو هر بار شکلی متفاوت می یابد. تلاش برای ارتباطی بی‌تعارف و صریح با خودِ واقعی افراد یکی از اهداف این برنامه است. در این مجموعه تلویزیونی مهمانان برنامه از حوزه‌های مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی، سیاسی و ... انتخاب شده‌اند و تمام بخش های برنامه با سوالاتی طراحی شده که هدف آن رو به رو شدن با احساسات مختلف آدمی است.

گفت و گو درامای «رخ به رخ» کاری از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو به تهیه کنندگی مهدی بابایی، اجرای امیرعلی دانایی، کارگردانی حسین فاطمیان و نگارش یاسر حقیقی پور است که جمعه ها حوالی ساعت 23:00 روی آنتن شبکه دو سیما می رود. بازپخش این برنامه یکشنبه ساعت 14:00 است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی