کد خبر: 525537

پایان تدوین فیلم کوتاه «جمال‌آباد»

هم‌زمان با اتمام تدوین فیلم کوتاه «جمال‌آباد» به نویسندگی و کارگردانی «عرفان حسینی» این فیلم آماده حضور برای جشنواره‌های جهانی بین‌المللی می‌شود.

اعتمادآنلاین| فیلم‌برداری فیلم کوتاه جمال آباد که ژانر آن معمایی عاشقانه است مدتی پیش در لوکیشن‌های تهران به پایان رسید و گروه بازیگران آن را رامبد کمالی، نازنین فراهانی ،امیر محمد علی اکبر ،حامد کریوند، فرزانه ذالبیک، محسن کرم پور، انسیه رحمانی و سامینا راد متین(بازیگر خردسال) تشکیل می‌دهند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است:

کیانوش مرد ثروتمندی است که از دورهمی و مهمانی خوشش نمی‌آید پارمیدا همسرش می‌خواهد در شب تولد کیانوش او را سوپرایز کند و تعدادی مهمان دعوت کرده اما قبل از حضور کیانوش اتفاق عجیبی می‌افتد که ریشه‌ای قدیمی دارد و مشکلاتی را برای این زوج به وجود می‌آورد…

جمال آباد

عرفان حسینی کارگردان فیلم جمال‌آباد، فعالیت هنری خود را در سال 1394 به عنوان کارگردان نمایش «چمدان» آغاز کرد و این اثر اولین تجربه کارگردانی او در زمینه فیلمسازی است. حسینی در سال‌های گذشته به عنوان مجری طرح در سینما و شبکه نمایش خانگی فعالیت داشته و مدتی پیش یک مسابقه نمایش خانگی به نام «ترس عجیب» را کارگردانی کرد که هنوز به مرحله پخش نرسیده است.

سایر عوامل فیلم عبارتند از:

تدوین: مرتضی مصباح، مدیر فیلمبرداری: سجاد خجو
مدیر صدابرداری: آرش برومند، طراح گریم: سمر پوست پرداز، صحنه ولباس: انسیه رحمانی، عکاس: سارا پوست پرداز، منشی صحنه: سیده فاطمه سید جلالی، دستیاران کارگردان: حامد عبادی، مهشید نویان، تهیه کننده: رامبد کمالی

عکس: سارا پوست‌‌پرداز

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی