کد خبر: 440263

«انگاشته» همچنان در انگلیس می‌تازد

فیلم سینمایی «انگاشته» با گذشت هشت هفته از اکران، هنوز در صدر گیشه انگلیس قرار دارد.

اعتمادآنلاین| بر اساس آخرین آمار ارائه شده توسط کام اسکور، فیلم سینمایی «انگاشته» به کارگردانی کریستوفر نولان با فروش 187 هزار یورویی (242 هزار دلار) توانست برای هشتمین هفته متوالی صدر گیشه انگلیس را حفظ کند.

این اثر که محصول کمپانی برادران وارنر است، اکنون به فروش 16.8 میلیون یورویی (حدود 22 میلیون دلار) در این کشور رسیده است.

فیلم کنسرتی مایکل بال و الفی بو هم با 175 هزار یورو در جایگاه دوم فروش سینماهای انگلستان و ایرلند قرار گرفت. این فیلم به همراه مستند «من گرتا هستم» در مورد گرتا تونبرگ فعال محیط زیست سوئدی، برای نخستین بار اکران شده است.

فیلم سینمایی «Saint Maud» هم در دومین هفته اکران 171 هزار دلار فروش داشت تا بتواند به جایگاه سوم گیشه انگلستان و ایرلند برسد.

بیشتر سینما‌ها در ایرلند به دلیل موج دوم ویروس کرونا بسته هستند؛ تمامی شعبه‌های سینمای زنجیره‌ای سینی ورلد هم تا اطلاع ثانوی به دلیل نبود فیلم‌های پرفروش بسته خواهند بود. بسیاری از سینما‌های گروه سینمایی ویو و اودئون تنها در پایان هفته فعالیت می‌کنند.

در هفته آینده فیلم اکشن «دزد صادق» با بازی لیام نیسون منتشر خواهد شد که با توجه به موفقیت آن در گیشه هالیوود انتظار می‌رود، بتواند به صدرنشینی «انگاشته» در انگلستان پایان دهد.

در هفته آینده همچنین فیلم سینمایی برنده اسکار «سینمای پارادیزو» به همراه «بالا رفتن» از کمپانی سونی اکران می‌شوند.

منبع: انتخاب

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی