کد خبر: 433994

«انگاشته» در گیشه بین‌المللی هم 200 میلیون دلاری می‌شود

فیلم سینمایی «انگاشته» به کارگردانی کریستوفر نولان به زودی به فروش 200 میلیونی در گیشه بین‌المللی (بدون احتساب آمریکا) خواهد رسید.

اعتمادآنلاین| فیلم سینمایی «انگاشته» به کارگردانی کریستوفر نولان بعد از آنکه در ماه آگوست در چندین گیشه جهانی اکران شد، در این هفته نیز در چند بازار مهم سینمایی دیگر نیز آغاز کرده است.

در حالی که فروش این فیلم سینمایی در بازار داخلی آمریکا با بسته بودن سینما‌ها در چند شهر مهم به میزان قابل توجهی نرسیده است، اما در گیشه‌های خارجی موفق بوده و توانسته حتی با وجود محدودیت‌های ظرفیتی سینما‌ها فراتر از انتظار ظاهر شود.

گفته می‌شود این فیلم سینمایی به زودی از مرز 200 میلیون دلار فروش در گیشه بین المللی (بدون احتساب گیشه آمریکا) عبور خواهد کرد.هفته گذشته اعلام شده بود این فیلم در گیشه جهانی (کشور‌های خارجی به علاوه سینما‌های امریکا) به 200 میلیون دلار رسیده است.

سهم گیشه چین از فروش این فیلم تا روز شنبه 60 میلیون دلار بر آورد شده است. اما از کشور‌های دیگری که این فیلم فروش قابل توجهی داشته میتوان به ژاپن اشاره کرد. «انگاشته» در این منطقه به تازگی اکران شده و 4 میلیون دلار فروخته

است.

اخیرا در سینمای این کشور فیلم سینمایی «میان ستاره ای» فیلم دیگری از کریستوفر نولان به نمایش گذاشته شده بود.

در گیشه کره جنوبی نیز که هنوز تمام و کمال به راه نیفتاده است، «انگاشته» به فروشی نزدیک به 12 میلیون دلار رسیده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی