کد خبر: 272135

محمد صالح علاء به «قند پهلو» می آید

اولین برنامه از سری هشتم «قند پهلو» به نکوداشت تلویزیونی محمد صالح علاء مجری و شاعر کشورمان اختصاص دارد که امشب ساعت 22 از شبکه آموزش روی آنتن می رود.

اعتمادآنلاین| امیر قمیشی تهیه کننده «قند پهلو» درباره فصل جدید این برنامه که از امشب اول اسفند روی آنتن شبکه آموزش می رود، گفت: در اولین برنامه از سری هشتم «قند پهلو»، محمد صالح علاء همراه شهرام شکیبا و ناصر فیض داوران برنامه، به قضاوت افتخاری مرحله اول از رقابت های شاعران طنزپرداز در «قند پهلو» خواهد نشست.

وی عنوان کرد: شب اول از «قند پهلو» همراه با نکوداشت محمد صالح علاء به بررسی اثر وی با نام «تمام آنچه که مردان در باب زنان می دانند» به عنوان نمونه موفقی از طنز در فرم اختصاص دارد.

در اولین برنامه سری هشتم «قند پهلو» که چهارشنبه اول اسفند روی آنتن می رود حکایت های آشنایی از طنز ایران و جهان به روایت حسین الهی قمشه ای، آیتم هایی چون زرویی خوانی، مشاعره شعر طنز، «عکس و مکث» و دیگر بخش های رقابتی ثابت به مدت یک ساعت پخش می شود.

سری هشتم «قند پهلو» محصول گروه مهارت های شبکه آموزش سیماست که از اول اسفند به صورت یک شب در میان و سپس در ایام نوروز هرشب ساعت 22 از شبکه هفت سیما با اجرای رضا رفیع و به تهیه کنندگی امیرقمیشی و میثم تربتی روی آنتن می رود.

منبع: مهر

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی