کد خبر: 525962

عصبانیت عنابستانی از اظهارات اخیر قالیباف / او سودای ریاست جمهوری دارد؛ می خواهد افکار عمومی را طرف خودش نگه دارد

نماینده سبزوار درباره اصلاح اظهارات قالیباف درباره سیلی زدن او به سرباز راهور گفته: آقای قالبیاف آنقدر مساله برایش مهم نبوده که برود ببیند چه کسی درست گفته چه کسی غلط و بعد در تریبون اعلام عمومی کند؟ خیلی خنده دار است.

اعتمادآنلاین| عنابستانی، نماینده سبزوار در گفت و گویی در واکنش به اظهارات اخیر رئیس مجلس گفت: قالیباف چندین بار به خود من گفته من فیلم را نگاه کردم و از این فیلم اصلا سیلی در نمی‌آید و مشخص است که شما هل دادید. حالا تحت تاثیر فضای رسانه‌ای می‌گوید عنابستانی به من غلط گفته؟ اصلا فرض کنید من گفتم؛ ایشان نمی‌توانست رای را نگاه کند؟

به گزارش رویداد24،می برایش اهمیت ندارد که یک حرفی می‌زند حرفش را عوض کند؟

عنابستانی گفت: یک نفر در دادگاه به جز مامور ناجا نگفته که سیلی زده شده است. هیچ کس شهادت نداده که سیلی در کار بوده است. من از روز ابتدایی گفتم مامور توهین کرده، من هم مامور را هل دادم.

نماینده سبزوتر مدعی شد: رای دادگاه نوشته «ایراد ضرب بلااثر». ایراد ضرب بلااثر چه هست؟ هرچه ترجمه کنید. ما هم گفتیم فصل الخطاب رای دادگاه است. هرچه دادگاه هر چه بوده، پرونده تمام شده است. آقای قالیباف هم به جای اینکه چیزی که نمی‌داند توضیح دهد، باید می‌گفت پرونده تمام شده و سرباز به عنوان توهین کننده قرار مجرمیتش صادر شده و قرار مجرمیت من هم به عنوان ایراد ضرب بلااثر صادر شده. هر دو طرف رضایت دادیم پرونده تمام شده است.نماینده مجلس ادامه داد: دادگاه بر اساس فیلم رای نداده است. دادگاه بر اساس فضای رسانه‌ای رای داده و گفته ایراد ضرب بلااثر. من از راهور می‌خواهم فیلم را منتشر کند.

آقای قالیباف سه روز قبل از رسانه‌ای شدن ماجرا کامل مطلع بود. ماجرا یک بهمن اتفاق افتاده و 4 بهمن رسانه‌ای شده است. قالیباف کاملا مطلع بوده چرا کسی که از روز اول از ماجرا خبر داشته در فضای رسانه‌ای در توییتر علیه من توییت می‌زند؟ قطعا قالیباف تحت تاثیر رسانه و فضای مجازی است. ایشان سودای ریاست جمهوری هم داشته می‌خواسته فضای افکار عمومی را طرف خودش نگه دارد.

پیش از این عنابستاتی در واکنش به اظهارات اولیه قالیباف در دانشگاه شهید بهشتی مبنی بر "سیلی نزدن و هل دادن سرباز" توسط او، این سخنان را شجاعانه قلمداد کرده بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی