کد خبر: 369506

پیام حزب اعتماد ملی به پنجمین کنگره حزب اتحاد ملت ایران اسلامی

حزب اعتماد ملی در پیامی برگزاری پنجمین کنگره حزب اتحاد ملت ایران اسلامی را تبریک گفت.

اعتمادآنلاین| متن این پیام به شرح زیر است:

«دبیر کل محترم جناب دکتر علی شکوری‌راد، اعضای محترم شورای مرکزی، اعضای محترم حزب اتحاد ملت ایران اسلامی

با سلام و احترام

برگزاری پنجمین مجمع عمومی سراسری حزب اتحاد ملت ایران اسلامی را خدمت همه برادران و خواهران گرامی عضو حزب تبریک عرض میکنم و برای موفقیت این کنگره در انتخابات شورای مرکزی، داوران و دبیر کل حزب دعا میکنم.

در وضعیت کنونی تلاش برای ایجاد حزب و تقویت فرهنگ تحزب، کاری بزرگ و عبادتی مقبول تلقی می شود که ثمرات آن در دراز مدت برای کشور و مردم و نظام عیان خواهد شد. متاسفانه در جامعه ایران که از استبداد تاریخی رنج می‌برد و فرهنگ مشارکت سیاسی و کار گروهی حتی در میان نخبگان هم ضعیف است، زمینه تحزب به شکل مطلوب وجود ندارد و به همین دلیل شاهد رشد معقول و منطقی احزاب سیاسی و افزایش نفوذ آنان در میان مردم نیستیم.

برای تقویت تحزب در کشور، باید قانون انتخابات با رویکرد تقویت ساختار حزبی نوشته شود و احزاب در گزینش نامزدهای خود آزادانه اقدام کنند و مسئولیت تایید صلاحیت آنان را بپذیرند و نظارت استصوابی احزاب سیاسی به عنوان پشتوانه نمایندگان مجلس وارد عمل خواهند شد و بر غنای تصمیمات مجلس خواهند افزود.

از طرف خود و برادران و خواهران شما در حزب اعتماد ملی، برای همه اعضای مجمع عمومی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی آرزوی سلامتی و توفیق دارم و ایستادگی آنان بر آرمانهای انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی را می ستایم و موفقیت عموم فعالان حزبی در تقویت ساختار حزبی قدرتمند و فرهنگ تحزب فراگیر را آرزو می کنم.

الیاس حضرتی، قائم مقام دبیر کل حزب اعتماد ملی»

منبع: حزب اعتماد ملی

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی