کد خبر: 419028

«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

انتخابات آمریکا| بایدن یا ترامپ؛ جامعه اسرائیل طرفدار کدام یک است؟

شاید در وهله اول اکثر افراد پاسخ سوال مزبور را امری بدیهی بدانند و بگویند، خدمات دونالد ترامپ به رژیم اسرائیل نه تنها در دوره معاصر بلکه تا سال‌های سال از ذهن جامعه صهیونیست ساکن سرزمین‌های اشغالی محو نخواهد شد.

اعتمادآنلاین| شاید در وهله اول اکثر افراد پاسخ این سوال که جامعه اسرائیل طرفدار بایدن است یا ترامپ را امری بدیهی بدانند و بگویند، خدمات دونالد ترامپ به رژیم اسرائیل نه تنها در دوره معاصر بلکه تا سال‌های سال از ذهن جامعه صهیونیست ساکن سرزمین‌های اشغالی محو نخواهد شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، با وجود این، آخرین نظرسنجی انجام‌گرفته در سرزمین‌های اشغالی گویای محبوبیت بسیار شکننده دونالد ترامپ در میان اسرائیلی‌هاست.

بر اساس آخرین نظرسنجی‌ای که پایگاه اطلاع‌رسانی معاریو منتشر کرده، تنها 56 درصد از افراد اظهار کردند که رئیس‌جمهوری ترامپ برای آینده روابط واشینگتن و تل‌آویو بهتر است.

به نوشته این روزنامه عبری‌زبان، نتایج این نظرسنجی که از سوی موسسه تحقیقات دموکراتیک اسرائیل انجام گرفت حاکی از آن است که محبوبیت ترامپ با وجود تمامی مواضع و خدماتش به رژیم اسرائیل فقط 56 درصد است.

در این نظرسنجی، افراد در جواب پرسش «از دیدگاه شما کدام یک از 2 نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا می‌تواند برای اسرائیل مفیدتر باشد: دونالد ترامپ از حزب جمهوری‌خواه یا جو بایدن نامزد حزب دموکرات؟» به غیر از آن دسته افرادی که از ترامپ طرفداری کردند، 26 درصد نظری ندادند و 16 درصد هم حمایت خود را از جو بایدن ابراز کردند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی