کد خبر: 524567

تهران آخر هفته بارانی می‌شود

اداره کل هواشناسی استان تهران ضمن اشاره به تداوم آلودگی هوای تهران طی روزهای آینده از بارش باران از ظهر پنجشنبه تا عصر جمعه (11 و 12 آذرماه) درسطح استان خبر داد.

اعتمادآنلاین| بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی سه روز آینده، آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی با وزش ملایم باد و به دلیل پایداری جو در مناطق پرتردد شهری و صنعتی، با کاهش کیفیت هوا و غبارآلود پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش ایسنا،از عصر چهارشنبه (10 آذرماه) با نفوذ سامانه بارشی، افزایش ابر و از ظهر پنجشنبه تا عصر جمعه (11 و 12 آذرماه) در سطح استان بارش باران و وزش باد در پاره‌ای نقاط گاهی همراه با وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در بخش‌های شمالی استان بارش باران و برف در ارتفاعات مه آلود و گاهی کولاک برف مورد انتظار است.

از پنجشنبه شب تا بامداد شنبه (11 تا 13 آذرماه) کاهش محسوس دما به‌طور میانگین بین 5 تا 8 درجه سلسیوس و در دامنه‌ها و ارتفاعات یخبندان سطح زمین پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با دمای 6- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران نیز فردا (9 آذرماه) قسمتی ابری و غبار آلود با بیشترین و کمترین دمای 17 و 8 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان پایتخت پس فردا (10 آذرماه) نیمه ابری تا ابری و غبارآلود خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به 18 و 8 درجه سانتیگراد می‌رسد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

ویدیو پیشنهادی