کد خبر: 665171
|
۱۴۰۳/۰۴/۰۹ ۱۳:۰۵:۴۷
| |

اورونوف از فهرست بزرگسال پرسپولیس خارج شد!

در مصوبه جدید سازمان لیگ اعلام شد رده سنی زیر ۲۵ سال باشگاه ها می تواند شامل دو نفر مشروط باشد.

اورونوف از فهرست بزرگسال پرسپولیس خارج شد!
کد خبر: 665171
|
۱۴۰۳/۰۴/۰۹ ۱۳:۰۵:۴۷

در آخرین روزهای خردادماه از سوی کارگروه نظارت بر سقف بودجه و قراردادهای لیگ برتر مقرر شد تعداد بازیکنان لیست بزرگسال هر تیم لیگ برتری از ۱۹ نفر به ۲۰ نفر افزایش یابد.

به گزارش ورزش سه، همچنین طبق بند 2 این مصوبه اعلام شد رده سنی زیر ۲۵ سال  دو نفر مشروط به اینکه بازیکنان قبلا در فهرست زیر ۲۳ سال همان باشگاه حضور داشته و مدت قرارداد آنها از فصل پیش ادامه داشته باشد.

با این حساب محمد مهدی احمدی و اوستون اورنوف که هر دو حدودا 23 سال و 6 ماه سن دارند در این بند گنجانده می‌شوند و بازیکنان زیر25 سال به حساب می‌آیند.

البته محمد خدابنده لو دیگر بازیکن زیر25 سال پرسپولیس است که 16 شهریورماه 25 سال تمام خواهد داشت و او در این فهرست قرار نمی‌گیرد.

از سوی دیگر با کسری خدمتی که محمد عمری و میلاد سرلک گرفته‌اند و به نوعی خدمت سربازی‌شان تمام شده، با توجه به اینکه هر دو بازیکن با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارند آنها نیز در لیست بزرگسال سرخ‌ها جای می‌گیرند.

با این حساب فهرست بزرگسال پرسپولیس با حساب تمدید قرارداد مرتضی پورعلی گنجی و وحید امیری، تمدید قرارداد سروش رفیعی که روز شنبه رسمی خواهد شد، نفراتی که قرضی به تیم دیگری رفته بودند و حالا باید برگردند، جدایی وحدت حنانوف و در نظر گرفتن برخی نفراتی که قرارداد ندارند و هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند به شرح زیر است:

1) امید عالیشاه

۲) وحید امیری

3) سروش رفیعی

۴) مرتضی پورعلی گنجی

5) محمدحسین کنعانی‌زادگان

۶) مسعود ریگی

7) عبدالکریم حسن

۸) سینا اسدبیگی

9) محمد خدابنده لو

۱۰) سعید صادقی

11) احمد گوهری

۱۲) مهدی عبدی

13) محمد عمری

۱۴) میلاد سرلک

بازیکنان زیر۲۵ سال:

1) محمدمهدی احمدی

۲) اوستون اورونوف

بازیکنان زیر23 سال: 

۱) امیررضا رفیعی

2) مهرشاد اسدی

۳) سهیل صحرایی

4)امیررضا شیخی زاد

۵) حسین حاجی زاده

6) علیرضا عنایت زاده 

۷) میلاد سورگی

8) امید فهمی

۹) علیرضا خدادادی

10) ابوالفضل بابایی

در حال حاضر لیست بزرگسال پرسپولیس 6 جای خالی دارد که اگر گئورگی گولسیانی، فرشاد فرجی، عیسی آل کثیر، علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی  و دانیال اسماعیلی‌فر با باشگاه  خود به توافق برسند این لیست 20 نفره پر خواهد شد و جای بازیکن جدیدی در این فهرست وجود نخواهد داشت اما اگر مثلا بیرانوند، ترابی و اسماعیلی فر جدا شوند پرسپولیس حتما باید سه بازیکن جدید جای آنها جذب کند. با توجه پست این بازیکنان در صورت قطعی شدن جدایی بیرو، ترابی و دانیال، قطعا پرسپولیس باید ابتدا دنبال دروازه‌بان و مدافع راست باشد و بازیکن سوم نیز احتمالا وینگر، هافبک تهاجمی یا مهاجم می‌تواند باشد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    خواندنی ها