کد خبر: 663756
|
۱۴۰۳/۰۳/۲۸ ۱۱:۴۵:۰۳
| |

انتقال قلی‌زاده به استقلال و پرسپولیس منتفی شد؟

آسیب‌دیدگی علی قلی‌زاده درمان شده و او از چند روز دیگر باید در اردوی پیش‌فصل لخ پوزنان شرکت کند.

انتقال قلی‌زاده به استقلال و پرسپولیس منتفی شد؟
کد خبر: 663756
|
۱۴۰۳/۰۳/۲۸ ۱۱:۴۵:۰۳

شاید اگر علی قلی‌زاده آسیب نمی‌دید، فصل قبل آمار بهتری را در ترکیب لخ‌ پوزنان به نام خود ثبت می‌کرد، او نه تنها با مصدومیت وارد اردوی لخ پوزنان شد بلکه در پایان فصل هم دوباره دوری از فوتبال را تجربه کرد و دقایق اندکی در ترکیب تیمش قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، او فقط ۱۰ بار در ترکیب لخ پوزنان قرار گرفت، ۶۳۲ دقیقه در زمین حضور داشت و نه گلی به ثمر رساند و نه پاس گلی ارسال کرد. همین مسأله باعث شده تا خیلی‌ها از جدایی قریب‌الوقوع این وینگر تکنیکی از لخ پوزنان خبر بدهند. بخصوص که او بازیکن گرانی محسوب می‌شود و دستمزدش بالاتر از اغلب بازیکنان تیمش است. با این حال اخباری از لهستان مخابره می‌شود با این مضمون که ماریوژ روماک به عنوان سرمربی لخ پوزنان روی قلی‌زاده برای فصل جدید حساب ویژه‌ای باز کرده است.

بر همین اساس در ۲۰ ژوئن ( حدود ۳ روز دیگر ) بازیکنان لخ پوزنان آماده سازی خود را برای فصل جدید لیگ لهستان آغاز خواهند کرد. خبر خوب برای باشگاه لخ پوزنان این است که دینو هوتیچ و علی قلی‌زاده با سایر اعضای تیم همکاری خواهند کرد.

هر دو بازیکن نیم فصل دوم فصل گذشته را به دلیل مصدومیت از دست دادند. سرمربی لخ پوزنان می‌گوید: «من با بازیکنان صحبت کرده‌ام و هر دوی آنها از ابتدای تمرینات آماده خواهند بود.»

قلی‌زاده با اینکه آماده بود اما پس از صحبت با امیر قلعه‌نویی و برای احتیاط از حضور در مسابقات مقدماتی جام جهانی در خردادماه صرف نظر کرد. قلی‌زاده به نوبه خود در حال حاضر در تعطیلات به سر می‌برد، اما همچنان به سختی تلاش می‌کند تا به شکل خود بازگردد. ویدیوهایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود نشان می‌دهد که تا چه حد برای بازگشتی موفق انگیزه دارد.

چپ‌پای ایرانی و ۲۸ ساله ۲ فصل دیگر با لخ پوزنان قرارداد دارد. یعنی تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۶ باید به باشگاه لهستانی متعهد باشد. در نقل و انتقالات نیم‌فصل و حتی همین چند روز اخیر بارها از قلی‌زاده به عنوان خریدی مطلوب برای استقلال و پرسپولیس نام برده‌اند اما گویا مسئولان باشگاه و همچنین کادرفنی لخ پوزنان برای فصل بعد روی وینگر ایرانی خود حساب کرده‌اند.

با این شرایط شاید بتوان گفت فعلاً بازگشت این بازیکن که در ۳۶ بازی ملی ۶ گل به ثمر رسانده، به لیگ ایران منتفی است. مگر اینکه اتفاقات جدیدی رخ بدهد و ورق برگردد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    خواندنی ها