کد خبر: 663498
|
۱۴۰۳/۰۳/۲۶ ۰۵:۴۵:۵۰
| |

چال کردن دعا، خریدن دروازه‌بان حریف، پول دادن به فلان داور کنار استخر هتل استقلال را دیدم و رفتم!

مدافع سابق پرسپولیس به جدایی اوسمار و انتخاب گزینه جانشین سرمربی برزیلی واکنش نشان داد.

چال کردن دعا، خریدن دروازه‌بان حریف، پول دادن به فلان داور کنار استخر هتل استقلال را دیدم و رفتم!
کد خبر: 663498
|
۱۴۰۳/۰۳/۲۶ ۰۵:۴۵:۵۰

انتخاب جانشین اوسمار ویرا بعد از اینکه این مربی برزیلی پرسپولیس را به مقام قهرمانی رسید به دغدغه بزرگ هواداران این تیم در روزهای اخیر تبدیل شده است.

به گزارش خبرورزشی، بهروز رهبری‌فرد در حاشیه بازی دوستانه دربی کودکان کار با حضور پیشکسوتان پرسپولیس درباره قهرمانی سرخ‌ها و انتخاب جانشین اوسمار گفت‌وگو کرد.

رهبری‌فرد در رابطه هجمه‌ استقلالی‌ها به قهرمانی پرسپولیس و اینکه جام شرافت را تیم آنها برده است توضیح داد:  کادر فنی استقلال همه رفقای صمیمی من هستند انقدر که با آنها در ارتباط هستم با کادر فنی پرسپولیس کمتر ارتباط دارم. هر موقع که در خلوت آنها را می‌دیدم می‌گفتم که تیم استقلال لیاقت قهرمانی دارد اما حاشیه‌هایی که خودشان درست کردند به نظرم جام را از دست دادند. با تمام احترامی که برای جواد نکونام و کادر فنی این تیم دارم. تیم خوبی داشتند اما آخرای فصل استرس بیش از حدی که خودشان به تیم خودشان وارد کردند باعث از دست رفتن قهرمانی شد.

مدافع سابق پرسپولیس ادامه داد: من به شما قول می‌دهم که اگر استقلال ۱۰ بار دیگر در قائمشهر با تیم خوب نساجی بازی کند این تیم را شکست می‌دهد. من مطمئن بودم می‌توانستند قهرمان شوند اما خودشان نخواستند.

رهبری‌فرد افزود: حالا دیگر به نظر من خیلی این صحبت‌ها درست نیست. من فکر می‌کنم کادر فنی استقلال قهرمانی را از این تیم گرفت نه روزنامه نه داور و نه وزیر گرفت به قول خیلی از پیشکسوتان نساجی را می‌بردند و قهرمان می‌شدند.

پیشکسوت سرخ‌ها درخصوص اینکه جدایی اوسمار به پرسپولیس ضرر می‌زند گفت: اوسمار جزو بدنه کادر فنی پرسپولیس بود و خیلی شناخت خوبی از تیم داشت. به نظر من چند هفته‌ای که پرسپولیس را در اختیار گرفت خیلی خوب نتیجه گرفت. من خودم اوایل جزو منتقدان اوسمار بودم و می‌گفتم کسی که تا حالا سرمربی تیمی نبوده نمی‌تواند انتخاب خوبی باشد اما نگاه کردم تیم خیلی خوب بازی می‌کند و این مربی خیلی خونسرد لب خط می‌ایستد و کاملا به تیمش اطمینان دارد و تیم هم سرحال است. خیلی ناراحت شدم که اوسمار رفت اما پرسپولیس همیشه برنده است.

رهبری‌فرد در مورد اینکه گزینه بعدی پرسپولیس خارجی باشد یا داخلی؟ بیان کرد: اگر دست من باشد می‌گویم خارجی باشد و اگر خارجی نشد علی دایی.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به اینکه قهرمان کردن این تیم راحت‌تر است گفت: خارجی اگر بیاید که هر نتیجه‌ای بگیرد دستمزدش را می‌گیرد و می‌رود اما اگر قرار باشد هر گزینه داخلی بیاید باید بداند هدایت تیمی را برعهده گرفته که قهرمان شده و چون تیم قهرمان را تحویل گرفتی. شاکله تیم مانده و تیم به این قشنگی بازی می‌کند و دیگر حرفی برای گفتن نداری که تیم را من نبستم. آقایان مربی ایرانی که می‌خواهد پرسپولیس را تحویل بگیرید این پرسپولیس قهرمان بوده و باید قهرمان تحویل بدهید اگر به غیر از این در نظرتان نیست بی‌زحمت بروید دنبال زندگی خودتان.

رهبری‌فرد به فساد در فوتبال واکنش نشان داد و گفت: من قبل از یحیی گل‌محمدی و خیلی از کسانی که در حال حاضر مربیگری می‌کنند کمک آقای فرهاد کاظمی در نیمکت استیل‌آذین بودم ولی وقتی چال کردن دعا، خریدن دروازه‌بان حریف، پول دادن به فلان داور کنار استخر هتل استقلال را شنیدم و دیدم چون به فوتبال به عنوان ورزش نگاه می‌کردم این مسایل با روحیات من سازگار نبود و تصمیم گرفتم دیگر مربیگری نکنم و دیگر ادامه ندادم. اگر سال‌ها قبل آن اتفاقات نمی‌افتاد قطعا همان سال اول استیل‌آذین به لیگ برتر می‌آمد. بخاطر همین اشتباهات که تیم ما انجام داد چوب خوردیم.

پیشکسوت پرسپولیس به درخصوص تمدید قرارداد با بازیکنان این تیم افزود: به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس توصیه می‌کنم با بازیکنی که دوست دارد برای این تیم بازی کند قرارداد ببندد و اگر بازیکنی برای رقم قرارداد ناز می‌کند زودتر درب خروج را به او نشان دهند. به بازیکنان پرسپولیس می‌گویم اگر دوست دارید در پرسپولیس بازی کنید بمانید و بعد از آن به دنبال منابع مالی باشید.خداروشکر در دهه‌ای بازی می‌کنید که همه چیز سر جایش است. اگر دهه ما بودید فکر می‌کنم فوتبال را کنار می‌گذاشتید. زمان ما همه چیز عشق بود الان هم شما آن عشق را کنار فوتبال تان بگذارید و پول هم تا رقم آخرش بگیرید ولی خیلی برای پول گروکشی نکنید چون برخی از بازیکنان فصل پیش این کار را با پرسپولیس انجام دادند اما بعدا فهمیدند که چقدر هواداران را رنجاندند. شاید درخلوت خودتان بگویید که اگر انقدر به من ندهند نمی‌مانم ولی بدانید که شاید ۱۵ میلیون‌ زن، پیرمرد و بچه را ناراحت می‌کنید.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت اعتمادآنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    خواندنی ها