کد خبر: 662936
|
۱۴۰۳/۰۳/۲۰ ۱۸:۰۵:۴۴
| |

اولین واکنش جواد نکونام به تعویق دو هفته‌ای تعیین مدیرعامل

پس از برگزاری جلسه مجمع استقلال و هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس برای تعیین مدیریت جدید باشگاه استقلال همچنان همه چیز در هاله‌ای از ابهام باقی ماند.

اولین واکنش جواد نکونام به تعویق دو هفته‌ای تعیین مدیرعامل
کد خبر: 662936
|
۱۴۰۳/۰۳/۲۰ ۱۸:۰۵:۴۴

در شرایطی که از روزهای گذشته اعلام شده بود امروز و در جلسه مربوط به مجمع باشگاه استقلال اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل جدید این مجموعه مشخص خواهد شد بار دیگر وضعیت مدیریتی در این مجموعه در شرایط بلاتکلیفی باقی ماند.

به گزارش خبرورزشی، طبق اخبار منتشر شده از این جلسه اعلام شده که تعیین اعضا هیئت مدیره و مدیریت جدید باشگاه تا دو هفته آینده به تعویق افتاده است.

به محض انتشار این خبر و رسیدن آن به اطلاع جواد نکونام و اطرافیانش ظاهراً سرمربی استقلال نسبت به این موضوع ابراز نگرانی کرده است.

طبق اخبار رسیده از افراد نزدیک به کادر فنی استقلال، جواد نکونام با این پیش‌بینی که پس از مشخص شدن اعضای هیئت مدیره در جلسه‌ای با مدیریت باشگاه درباره وضعیت یارگیری و ورود به فصل نقل و انتقالات با آنها وارد بحث خواهد شد، پیش از این برنامه‌ریزی کرده بود برنامه‌هایش را یکی بعد از دیگری انجام بدهد که حالا با تعویق ۱۴ روزه این موضوع، دغدغه‌های ذهنی سرمربی تیم استقلال بیش از پیش افزایش یافت.

یادآور می‌شود؛ جواد نکونام در خرداد ماه سال گذشته قرارداد سه ساله‌ای را با حجت کریمی مدیرعامل وقت باشگاه امضا کرد که این قرارداد تا پایان فصل بیست و پنجم لیگ برتر معتبر است.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها