کد خبر: 662666
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۹ ۰۱:۰۵:۱۶
| |

اولین واکنش جواد نکونام به ناکامی استقلال؛ از حریفان عذرخواهی می کنم/ شرمنده هوادارانم + عکس

جواد نکونام، سرمربی تیم استقلال، به تازگی در اینستاگرام خود دلنوشته‌ای برای هوادارانش نوشت.

اولین واکنش جواد نکونام به ناکامی استقلال؛ از حریفان عذرخواهی می کنم/ شرمنده هوادارانم + عکس
کد خبر: 662666
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۹ ۰۱:۰۵:۱۶

سرمربی استقلال چند روز بعد از کسب نایب قهرمانی لیگ پستی را با هواداران باشگاه به اشتراک گذاشت.

به گزارش برترین ها، او اینطور شروع کرد: «به نام خدا، تصمیم گرفتم چند روز بعد از اتمام لیگ و در حالی که همه آرامتر هستیم با شما استقلالی‌های عزیز صحبت کنم. بدون شک از دست دادن قهرمانی در روز آخر برای ما و هواداران سخت بود اما در مقابل خوشحالیم که تا لحظه آخر تلاش خود را کردیم و به همه نشان دادیم برای پیراهن استقلال فراتر از توان‌مان می‌جنگیم. 

همان شب به این نتیجه رسیدیم باید بدون وقفه و خیلی زود کارمان را برای فصل جدید آغاز کنیم. هر چند خیلی از هواداران فهیم و پیشکسوتان عزیز بعد از اتفاق هفته آخر به تمجید از تلاش و کوشش تیم پرداختند و ما را قهرمان واقعی لیگ دانستند اما شرمنده تک تک آنها شدیم چون دوست داشتیم قهرمانی را در این فصل سخت تقدیم‌شان کنیم. امروز هم با تمام قدرت یک هدف مشترک در استقلال داریم و بی‌صبرانه منتظر بازگشت و جنگیدن برای شما و باشگاه پرافتخار و بزرگ‌مان هستیم. 

در این لحظه می‌خواهم از تک تک بازیکنانم تقدیر کنم که خستگی ناپذیر بودند و دیوانه‌وار جنگیدند. آنها شایسته احترام و تعریف هستند. همچنین از مالکان جدید، تمام کارکنان و عوامل باشگاه، تمامی اعضای کادر فنی، بازیکنان، رسانه، پزشکان، ماساژورها، عوامل تدارکات و پشتیبانی و هرکس که در این فصل سخت کنارمان بود، تشکر و قدردانی کنم. در این فصل هواداران و پیشکسوتان استقلال نیز به من درس عشق و معرفت دادند. در سخت‌ترین روزها که ناامید بودیم و تصور می‌کردیم در گرداب مشکلات غرق شویم، بدون هیچ چشمداتی، مثل کوه پشت ما بودند و تیم محبوب‌شان را تنها نگذاشتند. بدون شک هر لحظه سختی که در این فصل کنار هم داشتیم، از ما آدم‌های قوی‌تر و حرفه‌ای‌تری ساخت تا برای آینده متحدتر و یکدل‌تر، آماده رقابتی جدید شویم. 

در پایان دوست دارم از بازیکنانم دلجویی کنم اگر سخت گرفتم و شاید تندی کردم. فقط و فقط از سر دلسوزی و کمک به تیم بود. همچنین اگر رفتاری کردم که باعث دلخوری حریفان شد عذر می‌خواهم و امیدوارم درک کنند ضمن رفاقت، در زمین رقیب هستیم و بر حسب وظیفه، برای تیم‌ و باشگاه‌مان می‌جنگیم. به امید روزهایی خوب برای استقلال و شما هواداران بی‌نظیر، برادر کوچک‌تان جواد نکونام»

جواد نکونام پست

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها