کد خبر: 661893
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۱ ۱۱:۵۵:۴۳
| |

گولسیانی یورو 2024 را به خاطر پرسپولیس به خطر انداخت!

گئورگی گولسیانی با بازگشت به ترکیب پرسپولیس در قزوین کار بزرگی برای تیمش انجام داد.

گولسیانی یورو 2024 را به خاطر پرسپولیس به خطر انداخت!
کد خبر: 661893
|
۱۴۰۳/۰۳/۱۱ ۱۱:۵۵:۴۳

گئورگی گولسیانی با بازگشت به ترکیب پرسپولیس در قزوین کار بزرگی برای تیمش انجام داد.

 به گزارش ورزش سه، در بازی با استقلال خوزستان گئورگی گولسیانی  به خاطر مصدومیت از  ناحیه کشاله مجبور شد از روی سکوها بازی تیمش را تماشا کند و الته با توجه به هیجان مسابقه او هم تحت تاثیر اتفاقات زمین و کامبک رویایی تیمش  مثل اسپند روی آتش بالا و پائین بپرد و البته بعد از سوت پایان بازی داخل زمین رفته و در جشن بزرگ تیمش سهیم باشد.

شرایط این مدافع گرجستانی قبل از بازی شمس آذر هم کاملا مبهم به نظر می رسید چرا که فاصله  ین دو بازی تنها سه روز بود  و احتمال اینکه او در این بازی هم غایب باشد بیشتر شد اما گولسیانی در تمرین روز قبل بازی با شمس آذر حاضر شد تا امیدواری ها نسبت به بازگشت او به ترکیب بیشتر شود.

گولسیانی در قزوین به ترکیب اصلی تیمش برگشت و نقش مهمی در پیروزی بزرگ تیمش داشت بخصوص وقتی بدانیم شمس آذر در نیمه نخست تیم برتر میدان بود و بارها و بارها با ارسال‌های خطرناک خط دفاع پرسپولیس را در آزمونی دشوار قرار داد.

گئورگی در مصاف با شمس آذر نمایش درخشانی ارائه داد و یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود. او در قلب دفاع و در کمال خونسردی مقابل ارسال‌های متوالی بازیکنان حریف ایستادگی کرد و بارها ضربه اول را زد و دروازه تیمش را نجات داد.

او با وجود مصدومیت بهترین عملکرد ممکن را برای تیمش ارائه داد و گفت، خوب شد که برای این بازی مهم و حیاتی برگشت، وگرنه شاید در غیاب او هیچ بازیکنی نمی‌توانست چنین عملکردی ارائه دهد.

با در نظر گرفتن اینکه  گولسیانی برای بازی کردن در قزوین ریسک کرد و احتمال داشت با شدت یافتن مصدومیتش تورنمنت بسیار مهمی مثل یورو 2024 را از دست بدهد پرسپولیس باید قدر این مدافع توانمند و متعصب را بداند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها