کد خبر: 661372
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۶ ۱۲:۲۵:۴۴
| |

واکنش ساکت الهامی به کامبک بزرگ پرسپولیس/ استقلال نیمه دوم فکر می‌کرد کار تمام شده!

سرمربی نساجی نسبت به عملکرد حیدری در دیدار مقابل استقلال واکنش نشان داد.

واکنش ساکت الهامی به کامبک بزرگ پرسپولیس/ استقلال نیمه دوم فکر می‌کرد کار تمام شده!
کد خبر: 661372
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۶ ۱۲:۲۵:۴۴

ساکت الهامی، سرمربی نساجی مازندران درباره تساوی تیمش مقابل استقلال در لیگ برتر اظهار کرد: بازی بسیار سختی مقابل استقلال داشتیم زیرا شرایط دو تیم در جدول متفاوت بود. استقلال برای قهرمانی تلاش می‌کرد و تیم ما هم به دنبال ماندن در جدول لیگ برتر بود. خدا را شکر که شرمنده مردم قائمشهر نشدم.

به گزارش ایسنا، او ادامه داد: هواداران در این بازی حمایت خوبی از تیم داشتند. روز اولی هم که به اینجا آمدم تمام تلاش خودم را انجام دادم که این تیم را در لیگ برتر نگه دارم که خدا را شکر تا اینجا زحماتمان نتیجه داده است.

سرمربی نساجی درباره اینکه با این تساوی شانس قهرمانی استقلال کم شد بیان کرد: به نظر من بازی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان تاثیر بیشتری روی بازی استقلال داشت. آنها در نیمه دوم فکر می‌کردند که کار تمام شده اما دیدیم که فوتبال جذابیت‌های خودش را دارد. هنوز لیگ تمام نشده و دو هفته باقی مانده است.

الهامی درباره قضاوت بیژن حیدری در این بازی هم گفت: حیدری از داوران با شرف فوتبال ایران است و همیشه کمیته داوران قضاوت بازی‌های حساس را به ایشان می‌دهد که در این بازی هم توانست با جایگیری‌های به موقع بهترین قضاوت را داشته باشد. از اینکه بعد از بازی هم به ایشان بی‌احترامی شد خیلی ناراحت شدم و امیدوارم دیگر در فوتبال چنین مسائلی را نبینیم.

سرمربی نساجی درباره اینکه آیا نساجی در لیگ برتر ماندنی شد؟ گفت: هنوز دو هفته تا پایان لیگ باقی مانده و تا آخرین روز تلاش می‌کنیم. در این دو بازی به دنبال کسب موفقیت خواهیم بود تا لیگ را به بهترین شکل به پایان برسانیم.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها