کد خبر: 661128
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۴ ۰۱:۲۵:۰۲
| |

طارمی با ایجنت استراماچونی به اینتر پیوست + عکس

فابریتزیو رومانو از نهایی شدن تست‌های پزشکی و امضا قرارداد طارمی با اینتر به وسیله یکی از بزرگترین ایجنت‌های دنیا خبر داد.

طارمی با ایجنت استراماچونی به اینتر پیوست + عکس
کد خبر: 661128
|
۱۴۰۳/۰۳/۰۴ ۰۱:۲۵:۰۲

بزرگترین خبرنگار دنیای نقل و انتقالات از نهایی شدن تست های پزشکی و امضای قرارداد مهدی طارمی با اینتر خبر داد، آن هم به وسیله فدریکو پاستورلو، یکی از بزرگترین مدیربرنامه های دنیای فوتبال.

به گزارش ورزش سه، روز سه شنبه بود که ویدیویی از مهدی طارمی در فرودگاه برگامو واقع در 50 کیلومتری شمال شرق میلان منتشر شد که سر و صدای زیادی به پا کرد. از آنجایی که پورتو فینال حساس جام حذفی برابر اسپورتینگ را در پیش دارد، حضور مهاجم ایرانی در ایتالیا، با واکنش هایی همراه بود.

این تصویر را فدریکو پاستورلو در صفحه اینستاگرام خود و با لوکیشن میلان منتشر کرده است.

در نهایت روزنامه آبولا پرتغال اعلام کرد که کونسیسائو تصمیم گرفته دوشنبه و سه شنبه به بازیکنانش استراحت بدهد و طارمی نیز از این فرصت استفاده کرده و با سفر به ایتالیا، کارهای مربوط به پیوستنش به اینتر را پیش برده که مهم ترین آن، انجام تست های پزشکی بوده است.

حالا نیز فدریکو پاستورلو، یکی از بزرگترین مدیربرنامه های دنیای فوتبال تصویری از خودش در کنار طارمی را منتشر کرده و با درج لوکیشن میلان، از نهایی شدن کار انتقال این مهاجم ایرانی به نراتزوری خبر داده است.

فابریتزیو رومانو نیز با انتشار همین عکس در صفحه شخصی خود نوشته است: مهدی طارمی به همراه ایجنت، پاستورلو در میلانو. او در حال پیوستن به اینتر با انتقال آزاد از پورتو است. تست های پزشکی قبلاً تکمیل شده و قرارداد نیز قبلاً به امضا رسیده است.

پاستورلو که پیش از این و به واسطه عقد قرارداد آندره آ استراماچونی با استقلال یک مرتبه به ایران سفر کرده بود، حالا به عنوان ایجنت طارمی، کار پیوستن این بازیکن به اینتر را پیش می برد.

این مدیربرنامه مطرح، در حال حاضر وکالت آچربی و دی فرای، دو مدافع اینتر را برعهده دارد و پیش از این نیز در انتقال سنگین روملو لوکاکو از اینتر به چلسی و بازگشت دوباره او به جمع افعی ها، نقش اصلی را بازی کرده بود.

طارمی اینتر امضا

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

ویدیو پیشنهادی

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها