کد خبر: 660167
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۴ ۱۶:۳۵:۱۱
| |

کرمانی‌مقدم: اشتباهات داوری نبود، استقلال با ارفاق پنجم می‌شد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: آنهایی که درباره سود بردن پرسپولیس از اشتباهات داوری صحبت می‌کنند نگاهی به آرشیو اشتباهات داوری این فصل بیندازند تا متوجه شوند چطور بالای جدول قرار گرفتند.

کرمانی‌مقدم: اشتباهات داوری نبود، استقلال با ارفاق پنجم می‌شد
کد خبر: 660167
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۴ ۱۶:۳۵:۱۱

مرتضی کرمانی مقدم بازیکن اسبق تیم پرسپولیس درباره پیروزی آخر این تیم در مصاف مقابل تیم هوادار اظهار داشت: ما دو گل زدیم و چندین گل به ثمر نرساندیم. متاسفانه دیدار آخر با هوادار از آن دسته مسابقاتی بود که دائماً فرصت‌ها از دست می‌رفت. گاهی اوقات در فوتبال اینگونه می‌شود که توپ‌ها درون دروازه نمی‌روند اما باز هم باید گفت گلی به گوشه جمال بچه‌های پرسپولیس که با در همین شرایط دو گل به این تیم زدند. تیم هوادار چندین هفته شکست نخورده بود اما خوب به هر حال مقابل پرسپولیس باید می باخت.

به گزارش خبرورزشی، وی افزود: حضور اورونوف در خط جلویی تیم پرسپولیس باعث شده تا موتور گلزنی بچه‌ها راه بیفتد. خودش هم که در این زمینه کم نمی‌گذارد و انصافاً شوت‌های ناگهانی و ضربات رو به دروازه‌اش همگی بوی گل می‌دهند. چارچوب شناس است و البته خوشحالم که زوج او و عیسی آل کثیر در خط حمله موجب شده تا ما همه در این هفته‌ها مسابقات پرسپولیس را با خیال راحت نگاه کنیم. افسوس می‌خورم که چرا در بازی مقابل آلومینیوم اراک در جام حذفی اشتباهاتی در تعویض‌ها داشتیم تا به آن شکل ناباورانه ۴ بار گل بخوریم و در نهایت حذف شویم. قطعاً با در اختیار داشتن چنین نفراتی در ترکیب اصلی تیم قادر خواهیم بود همه رقبا رو از پیش رو برداریم. به شرط اینکه از روی نیمکت هم دستورات درستی به درون زمین منتقل شود و البته در تعویض‌ها شرایط بهتری را برای تیم به وجود بیاوریم.

کرمانی مقدم همچنین درباره بحث‌های به راه افتاده اخیر در رابطه با اشتباهات داوری برای پرسپولیس و اینکه گفته می‌شود این تیم از اشتباهات این چنینی سود برده یادآور شد: آنهایی که چنین ادعایی می‌کنند بهتر است به آرشیو اشتباهات داوری در فصل جاری مراجعه کنند. آن وقت متوجه خواهند شد که کدام تیم بیشتر از همه از اشتباهات داوری سود برده است. اگر این مدل اشتباهات نبود که الان استقلال با ارفاق در رده چهارم یا پنجم قرار داشت. ضمن اینکه به هر حال تا وقتی که کمک داور ویدیویی در فوتبال نداریم از این قبیل اشتباهات برای همه به وجود می‌آید. چرا اشتباهاتی که به ضرر پرسپولیس رقم خورده را نمی‌گویید.

مهاجم اسبق پرسپولیس درباره دیدار بعدی این تیم مقابل استقلال خوزستان گفت: پرسپولیس محکوم به برد است. ما باید تا روز آخر فقط برنده شویم و منتظر لغزش استقلال بمانیم. شرایط برای تیم ما به گونه‌ای است که راحت می‌توانیم قهرمان شویم چون هم نفرات خوبی در اختیار داریم و هم بازی‌ها به شکلی نیست که تیمی بتواند مانع قهرمانی پرسپولیس شود.

وی ادامه داد: فقط نکته مهم در رابطه با بحث مدیریت این است که در کنار توجه به تیم و ایجاد شرایط روحی روانی آرام برای بچه‌ها، از حالا باید به فکر جذب بازیکنان مورد نظر برای فصل آینده باشیم وگرنه باز هم تیم‌هایی که کسی جلو دار پول خرج کردنشان نیست می‌آیند و بهترین‌های فصل نقل و انتقالات را درو می‌کنند. ما اگر می‌خواهیم فصل بعد شرایط این فصل را نداشته باشیم و از همان روز اول مدعی قهرمانی باشیم باید قرارداد خیلی از این نفرات را تمدید کنیم.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها