کد خبر: 659797
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۱ ۱۲:۲۵:۴۹
| |

طارمی انتقال بزرگ فوتبال آسیا به سری‌آ

ارزشمندترین فوتبالیست ایران نامش را در تاریخ فوتبال آسیا با انتقال به قهرمان ایتالیا ثبت می‌کند.

طارمی انتقال بزرگ فوتبال آسیا به سری‌آ
کد خبر: 659797
|
۱۴۰۳/۰۲/۲۱ ۱۲:۲۵:۴۹

«طارمی انتقالی مهم برای اینتر و فوتبال آسیا»، این گزارش امروز (جمعه) سایت fotmob درباره آینده ستاره تیم ملی ایران در سری آ است.طارمی با میانگین تاثیرگذاری در به ثمر رسیدن 20 گل در هر فصل با پورتو در 4 سال گذشته جزو «5 لژیونر برتر فوتبال آسیا» شناخته شد.

به گزارش فارس، ستاره ایرانی زمستان گذشته با مدیران باشگاه اینتر به توافق نهایی رسیده و اینزاگی، سرمربی اینتر هم هفته گذشته از امضای قرارداد با طارمی در تابستان خبر داد تا انتقال ستاره تیم ملی ایران به قهرمان سری آ قطعی شود.بر اساس گزارش رسانه‌های معتبر ایتالیا، قرارداد مهاجم ملی پوش ایرانی با نراتزوری 2 ساله و قابل تمدید برای فصل سوم است. دستمزد طارمی در سری آ سالیانه 3 میلیون یورو خواهد بود.

رسانه ایتالیایی می‌نویسد که «انتقال طارمی برای اینزاگی حیاتی است» چون مهاجم ایرانی باید نقش آرناتوویچ و سانچز را در خط حمله ایفا کند و «سرمربی اینتر به توانایی ستاره ایرانی اعتماد دارد».بر اساس گزارش fotmob، مدیران اینتر یکی از بهترین خریدهای تاریخ سری آ را بدون پرداخت هزینه ای جذب خواهند کرد تا «طارمی به عنوان شاهکار مدیریتی اینتر در اروپا شناخته شود».

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها