کد خبر: 659582
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۹ ۰۴:۵۰:۱۲
| |

سردار آزمون تیم ایرانی خود را لو داد

سردار آزمون به احتمال جدایی از باشگاه رم واکنش نشان داد.

سردار آزمون تیم ایرانی خود را لو داد
کد خبر: 659582
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۹ ۰۴:۵۰:۱۲

سردار آزمون در تماسی تصویری با یک رسانه داخلی درباره شایعات اخیر و آینده فوتبالی خود صحبت‌های جالبی را مطرح کرد.

اخبار ضد و نقیض نشریه کیکر درمورد تمایل نداشتن رم و لورکوزن برای حفظ مهاجم ایرانی

به گزارش خبرورزشی، مهاجم تیم ملی در این خصوص به شوخی گفت: (با خنده)تهش به ایران می‌آیم و اگر آقای زنوزی آنجا باشد می‌جنگم تا به تراکتور بیایم. شوخی می‌کنم.

سردار ادامه داد: حقیقتا من خصوصی با سرمربی باشگاه رم صحبت کردم و آن چیزی که بین ما رد و بدل شد را نمی‌توانم بگویم ولی حرف‌های خوبی زده شد و اینطور که روزنامه‌های می‌گویند نیست. متاسفانه من خیلی چیزها را در روزنامه‌ها می‌بینم و از طریق باشگاه چیزی نمی‌شنوم و به اخبار روزنامه‌ها توجه نمی‌کنم. خداروشکر خیلی در باشگاه رم راضی هستم و رابطه خوبی بین من و مربی وجود دارد.

احتمال ماندن سردار در رم برای سال آینده 

آزمون گفت: هیچ چیزی مشخص نیست و صحبت اینکه شرط حضور من در این باشگاه سهمیه گرفتن رم در چمپیونزلیگ بوده اینها چیزهایی است که روزنامه‌ها می‌نویسند. اصلا اینطور نیست و اولویت ماندن در باشگاه رم به باشگاه لورکوزن بستگی دارد و می‌تواند هر قیمتی را برای من تعیین کند و اگر رم بخواهد من را بخرد باید با باشگاه لورکوزن مذاکره کند. درکل رابطه من با هر 2 باشگاه خیلی خوب است.

آیا سردار بعد از قهرمانی لورکوزن حسرت خورد؟

مهاجم ایرانی اظهار کرد: اصلا از اینکه در قهرمانی تیم لورکوزن نبودم ناراحت و پشیمان نیستم. من همان موقع با ژابی آلونسو خیلی رک درباره جدایی از لورکوزن صحبت کردم و او هم تعجب کرد و به من گفت تو حالا که فیکس شدی می‌خواهی جدا شوی.

سردار ادامه داد: آلونسو خیلی دوست داشت من بمانم اما من در لورکوزن راحت نبودم و اگر می‌ماندم ممکن بود نتوانم به این تیم کمک کنم. از لحاظ روحی شرایط خوبی در آلمان نداشتم.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
  • ناشناس ارسالی در
    چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

    سردار بهترینه بزودی چشم بدخاهاش.از حدقه درمیاد.یاشاسین سردار یاشاسین ترک ..بمیره ضد ترک واذربایجان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها