کد خبر: 659454
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۷ ۲۲:۴۹:۰۸
| |

کامبک دراماتیک استقلال در آزادی/ بلانکو فرشته نجات نکونام شد

دیدار تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن از هفته بیست‌وششم لیگ برتر با پیروزی ۲-۱ آبی‌های پایتخت به پایان رسید.

کامبک دراماتیک استقلال در آزادی/ بلانکو فرشته نجات نکونام شد
کد خبر: 659454
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۷ ۲۲:۴۹:۰۸

تیم‌های فوتبال استقلال و ذوب‌آهن از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (دوشنبه) در چارچوب هفته بیست‌وششم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر یک خاتمه یافت.

به گزارش خبرورزشی، مجید علیاری در دقیقه ۶ تک گل ذوبی‌ها را به ثمر رساند. جلال‌الدین ماشاریپوف در دقیقه ۶۴ گل تساوی استقلال را به ثمر رساند و گوستاوو بلانکو در دقیقه ۴+۹۰ گل پیروزی‌بخش آبی‌ها را به ثمر رساند تا شاگردان نکونام با یک امتیاز اختلاف نسبت به پرسپولیس در صدر جدول باقی بماند.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، صالح حردانی، محمدحسین مرادمند(۸۷- پیمان بابایی)، روزبه چشمی، ایمان سلیمی (۴۲- میلاد فخرالدینی)، مهرداد محمدی (۷۷- آرمان رمضانی)، زبیر نیک‌نفس (۸۷- امید حامدی‌فر)، گوستاوو بلانکو، ابوالفضل جلالی (۸۷- جعفر سلمانی)، جلال‌الدین ماشاریپوف و آرش رضاوند.

ترکیب ذوب‌آهن: محسن فروزان، امیرحسین جدی، محمد قریشی، محمدجواد محمدی (۶۵- محسن آذرباد)، کمال کامیابی‌نیا (۶۵- عرفان معصومی)، گریگول چابرادزه، فریبرز گرامی، مجید علیاری (۷۸- امید لطیفی)، شایان مصلح، محمدحسین اسلامی و فردین یوسفی.

داور: کوپال ناظمی.

نیمه اول

دقیقه یک: ایمان سلیمی پس از تکل روی محمدحسین اسلامی، با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۶: مجید علیاری در یک ضدحمله سریع، در موقعیتی تک به تک با حسینی، توپ را از بالای سر دروازه‌بان استقلال درون دروازه آبی‌ها قرار داد.

دقیقه ۱۲: شوت مهرداد محمدی از داخل محوطه جریمه ذوب‌آهن از بالای دروازه این تیم راهی اوت شد.

دقیقه۱۹: مهرداد محمدی با پاس آرش رضاوند در گوشه محوطه جریمه صاحب توپ شد، اما باز هم شوت مهاجم استقلال از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۷: محمدرضا اسلامی در مرکز میدان توپ را در اختیار گرفت و پس از عبور از چند بازیکن استقلال، ضربه‌اش را با بی‌دقتی از بالای دروازه استقلال به اوت فرستاد.

دقیقه ۳۲: ضربه سر ایمان سلیمی از روی شش قدم با اختلاف کمی ‌به بیرون از دروازه ذوب‌آهن رفت.

نیمه دوم

دقیقه ۴۸: روی یک ارسال به روی دروازه، استقلال توسط روزبه چشمی و روی اشتباه بازیکنان ذوب آهن به گل رسید ولی این گل به دلیل آفساید و هند محمدی مردود اعلام شد.

دقیقه ۶۰: شوت محکم و روی پای ابوالفضل جلالی از راه دور در مسیر ورود به دروازه بود که با ضربه سر قریشی، این شلیک برگشت داده شد.

دقیقه ۶۴: ارسال ابوالفضل جلالی به روی دروازه با سایش و ضربه سر مرادمند همراه شد و توپ به ماشاریپوف رسید که این بازیکن با یک شلیک دیدنی و تماشایی، توپ را به طاق دروازه فروزان کوبید و پس زا برخورد توپ به زیر تیرک دروازه، به گل تساوی آبی پوشان تبدیل شد.

دقیقه ۸۰: شلیک راه دور محمدعرفان معصومی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۰: سانتر خطرناک حردانی نزدیک بود که با اشتباه شایان مصلح به گل تساوی استقلال تبدیل شود که این تیم به شکل خطرناکی از مقابل دروازه ذوب آهن رد شد.

دقیقه ۸۱: ارسال گریگول چابرادزه با قطع توپ دیدنی و تماشایی حسینی همراه شد.

دقیقه ۸۲: شلیک فوق العاده خطرناک و زمینی محسن آذرباد به خطرناک ترین شکل ممکن از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها