کد خبر: 659447
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۷ ۱۹:۴۷:۳۴
| |

آیا اخراج سروش رفیعی درست بود؟/ نظر کارشناس داوری درباره تصمیم مهم داور نساجی - پرسپولیس

در اوایل نیمه دوم دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی سروش رفیعی از زمین بازی اخراج شد.

آیا اخراج سروش رفیعی درست بود؟/ نظر کارشناس داوری درباره تصمیم مهم داور نساجی - پرسپولیس
کد خبر: 659447
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۷ ۱۹:۴۷:۳۴

نوذر رودنیل، کارشناس داوری فوتبال کشورمان در گفت‌وگویی کوتاه، درباره نشان دادن کارت زرد دوم از سوی داور مسابقه قائمشهر به سروش رفیعی اظهار داشت: «تصمیم داور کاملاً درست بود. بازیکن تیم نساجی در حال حرکت به سمت جلو و رو به دروازه پرسپولیس بود که سروش رفیعی با دست شانه حریف را لمس کرد و مانع از پایه‌ریزی حمله مؤثر قرمزپوشان نساجی شد».

به گزارش خبرورزشی، وی افزود: «در چنین شرایطی کارت زرد جریمه بازیکن خطاکار است که البته چون رفیعی در نیمه اول هم کارت زرد گرفته بود منجر به کارت قرمز شد».

داور قدیمی فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که آیا کارت زرد اول رفیعی هم به درستی به او داده شده یا نه توضیح داد: «کارت زرد اول رفیعی هم صددرصد درست بود و او باید با یک اخطار جریمه می‌شد اما در ارتباط با کارت زرد دوم به این دلیل کارت قرمز مستقیم نداد که اولاً فاصله بازیکن تا دروازه زیاد بود ثانیاً نفرات دیگری هم در کنار او حضور داشتند».

ناگفته نماند؛ دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی مازندران در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر و تک گل اورونوف به سود شاگردان اوسمار ویرا به پایان رسید و نیمه دوم نیز از دقایقی پیش آغاز شده است.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها