کد خبر: 658870
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۱ ۲۲:۴۰:۰۰
| |

انتقاد تند روزنامه اصولگرا از تغییر نام استقلال؛ با استقلال و پرسپولیس شوآف نکنید

درباره مورد خاص اضافه شدن پسوند «خلیج‌فارس» به نام «استقلال» که رسانه‌ها دیروز خبرش را به‌عنوان یک مژده از قول جناب علی عسکری پوشش دادند... قصد نداریم از رزومه «عبدالعلی علی عسکری» و «سیدمحمدمهدی احمدی» که این روزها بیشتر از دیگر مدیران مجموعه‌های سهامدار استقلال و پرسپولیس جلوی دوربین می‌روند و مصاحبه می‌کنند و وعده می‌دهند، بنویسیم.

انتقاد تند روزنامه اصولگرا از تغییر نام استقلال؛ با استقلال و پرسپولیس شوآف نکنید
کد خبر: 658870
|
۱۴۰۳/۰۲/۱۱ ۲۲:۴۰:۰۰

روزنامه فرهیختگان نوشت: درباره مورد خاص اضافه شدن پسوند «خلیج‌فارس» به نام «استقلال» که رسانه‌ها دیروز خبرش را به‌عنوان یک مژده  از قول جناب علی عسکری پوشش دادند... قصد نداریم از رزومه «عبدالعلی علی عسکری» و «سیدمحمدمهدی احمدی» که این روزها بیشتر از دیگر مدیران مجموعه‌های سهامدار استقلال و پرسپولیس جلوی دوربین می‌روند و مصاحبه می‌کنند و وعده می‌دهند، بنویسیم. 

قرار هم نیست تحلیل کنیم که سابقه هریک از این دو مدیر چه ارتباطی به پست مدیریتی فعلی‌شان دارد. به‌دنبال این هم نیستیم که برویم درباره روابط فامیلی این و نسبت خانوادگی آن تحقیق کنیم که کدام‌شان داماد چه کسی است و برادر دیگری‌شان با دختر کدام وزیر دولت قبلی وصلت کرده که درحال حاضر متاسفانه یا خوشبختانه نه ما دغدغه‌اش را داریم و نه با وجود حساسیت سرنوشت این دوباشگاه، اولویت هواداران این موضوعات است.

در این میان آنچه بیش از هرچیز ما را نگران می‌کند، فرسایش همین سرمایه‌ اجتماعی است. سرمایه‌‌ای که اگر با دست‌فرمان فعلی برخی مدیران به مواجهه‌اش برویم مثل بسیاری از نمونه‌های مشابهش در کشور دچار فرسودگی و حتی نابودی خواهد شد. 

سرمایه‌ای که همه می‌دانیم اگر با شوآف‌های وقت و بی‌وقت برخی مدیران از دست رفت، دیگر نه با پول بشکه‌های نفت فلان هلدینگ و نه با دارایی‌های فلان بانک نمی‌توان جبرانش کرد.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها