کد خبر: 658340
|
۱۴۰۳/۰۲/۰۷ ۰۱:۴۰:۵۳
| |

پول رسید، پرسپولیسی‌ها خندیدند!

تنها ساعاتی بعد از رسمی شدن مالکیت کنسرسیوم بانکی در باشگاه پرسپولیس ده درصد از مبالغ قرارداد این فصل بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس به آنها پرداخت شد.

پول رسید، پرسپولیسی‌ها خندیدند!
کد خبر: 658340
|
۱۴۰۳/۰۲/۰۷ ۰۱:۴۰:۵۳

کنسرسیوم بانکی تحت مدیریت بانک شهر اعلام کرده قصد دارد تیمی قدرتمند برای رقابت درسطح لیگ قهرمانان برساند و حالا که تولیت این باشگاه را برعهده دارد وظیفه دارد از دغدغه‌های مالی باشگاه بکاهد.

به گزارش ورزش سه، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های درویش و هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس طی ماه‌های اخیر پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی بود که در فاصله شش هفته مانده به پایان فصل درصد نسبتا کمی از آن پرداخت شده بود اما حالا با ده درصدی که کنسرسیوم بانکی پرداخت کرده سرخ‌ها بین 45 تا 50 درصد از مبلغ قرارداد این فصل‌شان را دریافت کرده‌اند.

با رخ دادن این اتفاق امروز بازیکنان پرسپولیس در تمرین آخر قبل از  سفر به اراک فوق‌العاده خوشحال و شاد بودند و به نظر می‌رسید این پرداختی در روحیه آنها تاثیر واضحی گذاشته که می‌تواند به بهبود کیفیت تیم‌شان در مصاف جام حذفی کمک کند.

پرسپولیسی‌ها البته نیمی از آپشن‌های فصل قبل خود را طلب دارند و برخی از آنها در دو فصل قبل نیز درصدی طلبکارند اما حالا با تعیین تکلیف مالکیت این باشگاه انتظار می‌رود تمام این مطالبات به‌موقع پرداخت شود و بازیکنان دغدغه دریافت طلب‌های خود را نداشته باشند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها