کد خبر: 658257
|
۱۴۰۳/۰۲/۰۵ ۱۹:۴۵:۴۵
| |

مدیرعامل جدید استقلال از سوی پتروشیمی خلیج‌فارس می‌آید

پتروشیمی خلیج فارس مدیرعامل معتمد خود برای اداره باشگاه استقلال را انتخاب کرده است.

مدیرعامل جدید استقلال از سوی پتروشیمی خلیج‌فارس می‌آید
کد خبر: 658257
|
۱۴۰۳/۰۲/۰۵ ۱۹:۴۵:۴۵

پس از واگذاری قانونی مالکیت باشگاه استقلال تهران به پتروشیمی خلیج فارس و چند شرکت زیرمجموعه آن، حالا رایزنی‌ها در مورد مدیرعامل بعدی آبی‌ها شروع شده و آنچه مسلم به نظر می‌رسد، خروج علی خطیر از جمع مدیران استقلال است.

به گزارش تابناک، حالا با بررسی‌ها مشخص شده به احتمال بسیار، سردار احمد شهریاری، مدیرعامل سابق باشگاه منحل شده صباباتری که در استقلال هم سابقه عضویت در هیأت مدیره را دارد، به عنوان مدیرعامل جدید معرفی خواهد شد.

ابر هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، مالک ۸۵ درصد مالکیت استقلال است و همه کرسی‌های هیات مدیره در اختیار این مجموعه عظیم اقتصادی با سود سالانه بیش از ۱۴۰ همت قرار دارد و هر فردی که این پتروشیمی بخواهد، بر کرسی مدیرعاملی استقلال تکیه خواهد زد.

رییس کنونی پتروشیمی خلیج فارس کسی نیست جز عبدالعلی علی عسکری، رئیس پیشین سازمان صداوسیما... احمد شهریاری نیز در دوره مدیریت علی عسکری، مرد شماره دو رسانه ملی و معاون پشتیبانی صداوسیما بود.

حالا به نقل از منابع موثق و مستقل، احمد شهریاری با دستور رفیق نزدیک خود مدیرعاملی استقلال را خواهد پذیرفت تا آبی ها دیگر مشکل مالی نداشته باشند و البته با ریخت‌وپاش‌ها و دزدی‌های ریز و درشت مدیران سابقش، بدهی‌های چندصد میلیاردی خلق نکنند.

گفته می‌شود تغییرات مدیریتی استقلال فعلا تا پایان فصل جاری مسابقات انجام نخواهد شد و به دلیل شرایط حساس باشگاه در کورس قهرمانی، قرار نیست تا خردادماه کسی جابجا شود.

همچنین گفته می‌شود، با ورود شهریاری، ترکیب هیأت مدیره هم زیر و رو خواهد شد و در بهترین حالت تنها علی آقامحمدی در آن خواهد ماند. از نام های بزرگی برای هیأت مدیره سخن به میان آمده که هر یک از آنها وزنه ای در نهادهای حاکمیتی هستند و اغلب سابقه حضور در استقلال را دارند.

حالا بیش از هر زمان دیگری، شانس استقلال برای بهره‌برداری از حق پخش تلویزیونی واقعی خود بالا رفته و شهریاری با آشنایی از پیچ و خم قانونی این بحث، می‌تواند آبی‌ها را به حق دیرینه خودشان برساند. طبیعی است که اگر شهریاری و علی‌عسکری موفق شوند، پرسپولیس هم از این امتیاز برخوردار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها