کد خبر: 656991
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۵ ۱۲:۲۵:۲۴
| |

کناره گیری عضو مجمع تشخیص مصلحت از هیئت مدیره باشگاه استقلال

با توجه به عدم حضور علی آقامحمدی در جلسات هیئت مدیره، گفته می شود او از سمت خود کناره گیری کرده است.

کناره گیری عضو مجمع تشخیص مصلحت از هیئت مدیره باشگاه استقلال
کد خبر: 656991
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۵ ۱۲:۲۵:۲۴

16 دی سال 1402 در جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال اعلام شد که علی آقامحمدی عضو جدید هیئت مدیره به جای علی خانی انتخاب شده است. از تاریخ اعلام شده تا امروز علی آقامحمدی حتی در یک جلسه هیئت مدیره باشگاه شرکت نکرده و البته از سوی مراجع رسمی هم هیچ خبری مبنی بر اینکه آیا او قرار است به عنوان عضو هیئت مدیره باقی بماند یا خیر اطلاع رسانی نشد اما با این وجود وی در هیچ یک از تصمیمات مهم باشگاه استقلال حضور نداشت.

به گزارش آنا، این روزها که اختلافات بین جواد نکونام و علی خطیر مدیرعامل باشگاه عمیق تر از هر زمان دیگری شده و حتی کار به مصاحبه های متعدد بازیکنان کشیده شده تصور می شد که هیات مدیره باشگاه استقلال و شخص علی آقا محمدی به عنوان فردی کارکشته به این مسائل ورود کند اما طبق آخرین پیگیری خبرنگار ورزشی آنا، آقا محمدی از هیات مدیره باشگاه استقلال کناره گیری کرده و تلویحا عدم تمایل خود را برای حضور در چنین فضای کاری اعلام کرده است.

غیبت وی در نشست های هیات مدیره, عدم امضای صورت جلسه های مهم باشگاه استقلال و ... نشان می دهد که آقا محمدی تمایلی برای همکاری و حضور در هیات مدیره استقلال ندارد و به همین علت اعلام کرده تصمیم ندارد در هیات مدیره باشگاه استقلال فعالیت کند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها