کد خبر: 656884
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۴ ۱۳:۱۰:۵۶
| |

اولین تجربه سرمربیگری سیدجلال حسینی در پرسپولیس/ کارت قرمز آرزوی سوپرمن را برآورده کرد!

یکی از اسطوره‌های باشگاه پرسپولیس به لطف اتفاقاتی که مقابل گل گهر سیرجان رخ داد، در شرایط مهمی قرار گرفت.

اولین تجربه سرمربیگری سیدجلال حسینی در پرسپولیس/ کارت قرمز آرزوی سوپرمن را برآورده کرد!
کد خبر: 656884
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۴ ۱۳:۱۰:۵۶

سیدجلال حسینی برای پرسپولیسی‌ها واقعا حکم اسطوره را دارد. بازیکنی که بالغ بر ۸ فصل پیراهن قرمز را به عنوان بازیکن بر تن کرد، به کاپیتانی پرسپولیس رسید و با این تیم جام‌های بسیار زیادی را به دست آورد؛ از قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی گرفته تا فتح سوپرجام و البته دو بار رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا.

به گزارش خبرورزشی، ملی‌پوش اسبق پرسپولیس که در جام جهانی و جام ملت‌ها نیز برایمان فیکس بازی کرده، تا ساعاتی دیگر به صورت ناخواسته به یک افتخار بزرگ دست پیدا می‌کند. هرچند که خودش دوست داشت قضیه به شکلی دیگر برایش رقم بخورد.

افتخار انزلی

جلال حسینی بهمن ماه سال ۱۳۶۰ در بندر انزلی به دنیا آمد و فوتبالش را در تیم‌های پایه‌ای این باشگاه ریشه‌دار دنبال کرد. او از تیم جوانان ملوان خودش را پله پله بالا کشید و سال ۱۳۸۱ توانست برای بزرگسالان قوی سپید خزری به میدان برود. سیدجلال تا سال ۱۳۸۴ برای ملوان فوتبال بازی کرد و پس از آن راهی تیم‌های دیگر از جمله پرسپولیس شد اما همواره تاکید داشت که دلش می‌خواهد بازی خداحافظی از فوتبال را با پیراهن پرسپولیس مقابل ملوان انجام بدهد.

اتفاقی که رخ نداد!

مدافع ملی‌پوش اسبق پرسپولیس تیر ماه ۱۴۰۱ به صورت رسمی کفش‌هایش را آویزان کرد و همان زمان تحت عنوان مربی دعوت به کار شد تا دستیار یحیی گل‌محمدی شود. جلال حسینی خیلی دوست داشت یک بازی خداحافظی میان پرسپولیس و ملوان برای او ترتیب داده شود اما چنین اتفاقی رخ نداد و همان زمان مدیران باشگاه پرسپولیس مدعی شدند برای خداحافظی سیدجلال یک تیم بزرگ را به ایران خواهند آورد اما این وعده عملی نشد و حسینی عملا بدون بازی خداحافظی دوره مربی‌گری خودش را آغاز کرد! اتفاقی که متاسفانه برای بسیاری از بزرگان فوتبال ایران رخ داده است.

سرمربی‌گری به لطف کارت قرمز

اما تا ساعاتی دیگر شرایط برای سیدجلال عوض می‌شود. موعود بنیادی‌فر در سیرجان به اوسمار کارت قرمز نشان داد و سرمربی برزیلی پرسپولیس باید تیمش را در کنار زمین مقابل ملوان هدایت کند به همین خاطر جلال حسینی حالا باید به نوعی تحت عنوان سرمربی موقت لب خط قرار گرفته و قرمزپوشان را به مصاف تیمی بفرستد که یک‌تکه از قلبش برای همیشه نزد آن‌ها جا مانده است. احتمالا خود جلال دوست نداشت این‌گونه به مصاف ملوان برود اما گاهی اوقات تقدیر در فوتبال به شکلی رقم می‌خورد که ستارگان انتظارش را ندارند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها