کد خبر: 656704
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۱ ۱۵:۵۵:۴۴
| |

مدیرعامل قبلی استقلال اظهارات خطیر را رد کرد: ۴۰ میلیارد در حساب باشگاه داشتیم/ اگر استقلال ورشکسته است چرا آمدی؟!

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت که در زمان جدایی‌اش حدود ۴۰ میلیارد تومان در حساب باشگاه در یکی از بانک‌ها وجود داشت.

مدیرعامل قبلی استقلال اظهارات خطیر را رد کرد: ۴۰ میلیارد در حساب باشگاه داشتیم/ اگر استقلال ورشکسته است چرا آمدی؟!
کد خبر: 656704
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۱ ۱۵:۵۵:۴۴

حجت کریمی درباره اظهارات علی خطیر، مدیرعامل باشگاه استقلال مبنی بر اینکه باشگاه را ورشکسته تحویل گرفته است، اظهار داشت: باشگاه هیچ بدهی نداشت و تمام بدهی‌ خارجی‌ها پرداخت شده بود. حدود ۴۰ میلیارد تومان در حساب بانک شهر بود که قرار شد بابت مطالبات ریکاردو سایپنتو، دستیارانش و رافائل سیلوا پرداخت شود. پس چطور می‌گویند باشگاه را ورشکسته تحویل گرفته‌اند؟ اگر مدعی هستند که باشگاه ورشکسته بوده، چرا قبول مسئولیت کردند؟ کدام عقل سلیمی می‌پذیرد که به باشگاه ورشکسته بیاید؟

به گزارش تسنیم، وی افزود: اگر بدهی به خارجی‌ها پرداخت نمی‌شد، امسال با گرانی ارز مطالبات آندره‌آ استراماچونی با جرایم به سه میلیون و ۵۰۰ هزار یورو می‌رسید. طلب الاهلی نیز با جریمه، سه میلیون درهم می‌شد و در کنار اینها باید مطالبات شیخ دیاباته، پادوانی و احمد موسوی را نیز اضافه کرد. اگر بدهی خارجی‌ها را پرداخت نمی‌کردیم چطور می‌توانستند با گرانی ارز آن را پرداخت کنند؟ استقلال با این شرایط توانایی گرفتن مجوز حرفه‌ای برای حضور در آسیا را داشت؟ اگر امروز پول سانتاکلارای پرتغال و دستیاران سایپنتو را پرداخت می‌کنند، از منابع باشگاه در فیفا و AFC بوده است،  در صورتی که دوستان فراموش کردند با چه رایزنی‌هایی توانستیم منابعی برای پرداخت مطالبات استراماچونی فراهم کنیم.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال با بیان اینکه  دوست نداشتم وارد بحث‌ها و حواشی‌ اخیر شوم خاطرنشان کرد: در آینده صحبت‌های دیگری دارم که در زمانش مطرح خواهم کرد. فوتبال ایران نیاز به تغییر و تحولات بزرگ و اساسی دارد و ان‌شاء‌الله این اتفاق بیفتد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها