کد خبر: 656672
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۱ ۱۲:۴۵:۰۰
| |

اقدام متقاضیان بانکی استقلال و پرسپولیس برای دریافت مجوز

متقاضیان بانکی استقلال و پرسپولیس برای دریافت مجوز اقدام کرده‌اند تا بدین صورت بتوانند وارد کارزار خرید سهام دو باشگاه شوند.

اقدام متقاضیان بانکی استقلال و پرسپولیس برای دریافت مجوز
کد خبر: 656672
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۱ ۱۲:۴۵:۰۰

پس از بی‌نتیجه ماندن واگذاری مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در چند مرحله، حدود یک ماه پیش اعلام شد که این دو باشگاه به دو بانک غیر دولتی واگذار خواهند شد تا مشکل مالکیت مشترک آنها به طور کامل حل شود.

به گزارش تسنیم، پس از این موضوع،‌ اظهارات زیادی درباره موانع قانونی بانک‌های برای تیمداری مطرح شد و برخی‌ اعلام کردند به دلیل اینکه حق بنگاهداری ندارند نمی‌توانند مالکیت این دو باشگاه را بر عهده بگیرند.

هر چند استقلال مشتری ندارد و مزایده امروز این باشگاه لغو شد اما با این حال شنیده می‌شود بانک‌هایی که از آنها به عنوان خریداران احتمالی پرسپولیس و استقلال یاد می‌شود، در چند روز گذشته نامه رسمی خود را به بانک مرکزی و شورای عالی پول و اعتبار ارسال کرده‌اند تا بتوانند مجوز خرید این دو باشگاه را دریافت کنند و سپس اقدام رسمی برای خرید استقلال و پرسپولیس انجام خواهد شد.

استقلال و پرسپولیس تا تاریخ 5 اردیبهشت‌ماه برای بارگذاری مدارک خود در سامانه AFC زمان دارند و در صورتی که مشکل مالکیت آنها حل نشود، نمی‌توانند در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند.


 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها