کد خبر: 656469
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۰ ۰۷:۳۵:۵۴
| |

جنجال در فوتبال ترکیه؛ فنرباغچه ثانیه ۵۰ زمین را ترک کرد!/ پشت پرده سوپرجام عجیب و تاریخی ترکیه

فنرباغچه با یک اقدام تاریخی در ثانیه ۵۰ از زمین بازی بیرون رفت تا جام قهرمانی به گالاتاسرای برسد.

جنجال در فوتبال ترکیه؛ فنرباغچه ثانیه ۵۰ زمین را ترک کرد!/ پشت پرده سوپرجام عجیب و تاریخی ترکیه
کد خبر: 656469
|
۱۴۰۳/۰۱/۲۰ ۰۷:۳۵:۵۴

در دیدار یکشنبه شب دو تیم بزرگ فوتبال ترکیه یعنی فنرباغچه و گالاتاسرای که در سوپرجام ترکیه به مصاف هم رفتند یک اتفاق عجیب رخ داد.

به گزارش خبرورزشی، فنرباغچه با تیم زیر ۱۹ سال خود در این بازی شرکت کرد که البته از قبل چنین تصمیمی را اعلام کرده بود و این موضوع تعجبی نداشت.

دلیل این کار باشگاه فنرباغچه، اعتراض به حمله‌ای بود که از سوی هواداران تیم ترابوزان اسپور به بازیکنان فنرباغچه در ماه گذشته صورت گرفت و باعث آسیب بازیکنان این تیم شد. واکنش منفعلانه فدراسیون فوتبال ترکیه نیز خشم فنرباغچه را از این موضوع بیشتر کرد به ویژه زمانی که این باشگاه درخواست تعویق زمان دیدار سوپرجام مقابل حریف دیرینه خود را داد و فدراسیون با این موضوع مخالفت کرد.

اما جدا از به میدان فرستادن تیم جوانان، فنرباغچه یک اقدام عجیب دیگر نیز انجام داد. بعد از اینکه گالاتاسرای در ثانیه ۵۰ بازی توسط مائورو ایکاردی به گل رسید، فنرباغچه تیم خود را از زمین بیرون کشید تا به این ترتیب اعتراض خود را بار دیگر به فوتبال ترکیه نشان دهد. این اقدام آنها با تشویق تماشاگران و حتی تعدادی از بازیکنان گالاتاسرای مواجه شد.

گالاتاسرای به این ترتیب فاتح سوپرجام شد و برای اینکه تماشاگران دست خالی ورزشگاه را ترک نکنند، ادامه زمان بازی را با تیم ذخیره‌های خود بازی دستگرمی و درون تیمی برگزار کرد.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها