کد خبر: 656341
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۹ ۰۶:۴۵:۵۰
| |

شوک دوم به استقلال؛ دو ستاره خارجی تیم مصدوم شدند!

دو ستاره خارجی استقلال نیز مصدوم شده اند و وضعیت آنها برای بازی با آلومینیوم فردا مشخص می شود.شوک بعدی به استقلال: مصدومیت دو ستاره خارجی!

شوک دوم به استقلال؛ دو ستاره خارجی تیم مصدوم شدند!
کد خبر: 656341
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۹ ۰۶:۴۵:۵۰

 تلفات استقلال در بازی با مس رفسنجان در حال افزایش است. پس از چهار کارته شدن آرمین سهرابیان و پارگی رباط صلیبی مهدی مهدی پور، حالا دو بازیکن خارجی استقلال نیز وضعیت نامشخصی برای بازی برابر آلومینیوم دارند.

به گزارش ورزش سه، در دقیقه 83 بود که نکونام دست به انجام سه تعویض همزمان زد که طی آن، گوستاوو بلانکو به همراه جلال الدین ماشاریپوف و ابوالفضل جلالی از زمین بازی بیرون رفتند. تعویض هایی که با ابهامات و انتقادات هواداران نیز همراه بود.

ولی اکنون مشخص شده که دو بازیکن خارجی استقلال دچار آسیب دیدگی شده اند و نکونام برای کاهش خطر ریسک افزایش میزان مصدومیت دو ستاره تیمش، آنها را تعویض کرده است.

نکته ترسناک برای استقلالی ها، جدی بودن آسیب دیدگی این دو بازیکن است. گوستاوو بلانکو از ناحیه دوقلو پشت ساق پا دچار مصدومیت شده و جلال الدین ماشاریپوف نیز در پشت ران خود احساس درد کرده است.

قرار است که روز یکشنبه از محل مصدومیت بلانکو و ماشاریپوف آزمایش به عمل آید تا مشخص شود آیا این دو بازیکن می توانند در بازی با آلومینیوم به میدان بروند یا خیر.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها