کد خبر: 655797
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۳ ۲۲:۵۰:۰۰
| |

ماجرای درگیری قلعه‌نویی و ستاره پرسپولیس بر سر مدل مو و ابرو؛ وقتی ژنرال او را «شهلا خانم» صدا زد

مدافع سابق تیم ملی کشورمان گفت: « یک روز در تمرین سپاهان، جواد کاظمیان با مدل مویی جدید و متفاوت حاضر شد و آن زمان ابروهایش را نیز کمی مرتب کرده بود که همین موضوع باعث واکنش تند امیر قلعه‌نویی شد. امیر خان به محض دیدن کاظمیان به طعنه ستاره سابق پرسپولیس را در جمع بازیکنان «شهلا خانوم» صدا زد.

ماجرای درگیری قلعه‌نویی و ستاره پرسپولیس بر سر مدل مو و ابرو؛ وقتی ژنرال او را «شهلا خانم» صدا زد
کد خبر: 655797
|
۱۴۰۳/۰۱/۱۳ ۲۲:۵۰:۰۰

مدافع سابق باشگاه سپاهان و تیم ملی کشورمان خاطره‌ای جالب را از زمان حضورش در تمرینات زردپوشان اصفهانی بیان کرد.

به گزارش خبر ورزشی هاشم بیگ زاده در گفتگوی اخیر خود با جواد کاظمیان خاطره جالبی را از سال‌های حضورش در تیم سپاهان و اخلاق‌های خاص امیر قلعه‌نویی تعریف کرد.

مدافع سابق تیم ملی کشورمان گفت: « یک روز در تمرین سپاهان، جواد کاظمیان با مدل مویی جدید و متفاوت حاضر شد و آن زمان ابروهایش را نیز کمی مرتب کرده بود که همین موضوع باعث واکنش تند امیر قلعه‌نویی شد. امیر خان به محض دیدن کاظمیان به طعنه ستاره سابق پرسپولیس را در جمع بازیکنان «شهلا خانوم» صدا زد که بلافاصله واکنش تند کاظمیان که را به همراه داشت. البته این واکنش برای امیر قلعه‌نویی غیرقابل پذیرش بود و کاظمیان را  ۳ هفته از حضور در تمرین سپاهان محروم کرد».

نکته جالب اینجاست که امیرقلعه‌نویی پس از گذشت سال‌ها از این ماجرا همچنان ترک عادت نکرده است و به مسائلی مانند مدل موی بازیکنان حساس است. تا جایی که در اردوهای اخیر تیم ملی برخی از بازیکنان جوان مجبور شده‌اند قبل از حضور در تمرین موهایشان را کوتاه و یا مدل آن را تغییر دهند.

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
  • بابک ارسالی در
    سه‌شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

    دمش گرم آقای قلعه نویی درسته که سروشکل ولباس هرکس به خودش ربط داره اما بازیکن فوتبال که الگوی بعضی نوجوان و جوان است نمیتونه هرطور دلش خواست رفتار کنه ....

دیدگاه تان را بنویسید

اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان

    خواندنی ها